در طول سال های گذشته اطلس کوپکو اقدام به انتشار برنامه های کاربردی متعددی برای تلفن همراه کرده است که در میان آنها می توان به الکترونیکن و کیوسک اشاره داشت که اولی برای مدیریت قطعات الکترونیکی و دومی به عنوان کتابخانه ای مجازی برای کاتالوگ های اطلس کوپکو مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه برخی از آنها معرفی می شود.

به کتابخانه‌ی مجازی ما هم سری بزنید. در این کتابخانه کتب و هندبوک‌هایی را که برای مهندسین فعال در صنعت کمپرسور، خلق ارزش میکند، قرار میدهیم. من‌جمله‌ی این کتب میتوان به هندبوک پری برای مهندسین شیمی، هندبوک مارک برای مهندسین مکانیک، هندبوک کمپرسور مک‌گروهیل و هندبوک پنوماتیک از آنتونی باربر اشاره کرد.

در ادامه‌ی مطلب تلاش میشود لینک های دانلود هم برای اندروید و هم برای سیستم عامل آیفون، ios، قرار داده شود. توجه داشته باشید اپلیکیشن‌های بازارهای موبایلی گاه حذف و مجدد قرار داده میشوند، با توجه به نام‌هایی که در تیتر برنامه آمده است و با جستجو بر روی App Store آیفون و Play Store اندروید به برنامه مورد نظر، همیشه دسترسی خواهید داشت.

برنامه موبایل Elektronikon

در صورتی که کمپرسور اطلس کوپکوی شما یک سیستم مانیتورینگ سازگار با Elektronikon داشته باشد این اپلیکیشن امکان مشاهده ی پارامترهای متعدد کمپرسور و یا دریافت هشدارهای وضعیت های متفاوتی را بر روی تلفن های همراه و تبلت های شما فراهم می اورد.

برای راه اندازی سیستم خود، کمپرسور و گوشی/تبلت خود را به یک روتر (مودم) وایرلس متصل کنید. این اپلیکیشن تمامی عملکردها/ویژگی ها و پیکربندی های سیستم مانیتورینگ Elektronikon را نمایش نمی دهد.

لینک دانلود اپلیکیشن از app store: منقضی

لینک دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی: منقضی
برای تلفن همراه
برای تبلت

برنامه Atlas Copco Underground

این برنامه، اپلیکیشن رسمی اطلس کوپکو برای ماشین آلات معدنی و راهسازی می باشد.

برای آشنایی با متودهای حفاری اکتشافی و غیراکتشافی بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

متودهای حفاری اکتشافی

متودهای حفاری غیراکتشافی

با استفاده از این برنامه می توانید محصولات اطلس کوپکو را در نمایی ۳۶۰ درجه تماشا کنید و یا در گالری های تصاویر آن بگردید. همچنین امکان دسترسی به داده های تکنیکال و داستان های موردی در رابطه با محصولات را دارید. در صورت تمایل به اشتراک آنچه که یافتید، می توانید از قابلیت ایمیل یکپارچه ی خود اپلیکیشن بهره ببرید.

همچنین با بهره گیری از نقشه در این برنامه میتوانید نزدیکترین دفتر را بیابید. فراموش نکنید حتما محصولاتی که می خواهید را سینک کنید.

لینک دانلود برنامه از اپ استور: منقضی

لینک دانلود از گوگل پلی: منقضی
برای تلفن های همراه
برای تبلت ها

برنامه Atlas Copco Construction

این برنامه با شعار “ساخته شده برای نیازهای شما” ارائه گردیده است.

این برنامه ی موبایلی اطلاعاتی را در رابطه با گستره ی محصولات و خدمات on-site اطلس کوپکو در حوزه های انرژی، راهسازی، تخریب، بازسازی و راهکارهای بازیافتی به مخاطب خود می دهد.

درون این برنامه به توضیحات، راه های تماس، اطلس کوپکو در شبکه های اجتماعی و کانال های مشابه ارتباطی، گردش در گالری ویدیویی اطلس کوپکو و همچنین آخرین اخبار اطلس کوپکو دسترسی داشته باشید

دانلود برای ios

دانلود برای اندروید

Call Now Buttonتماس با شرکت