در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا XP200W JD

مشخصات کلی:

XP 200 – کمپرسور اسکرو دیزل اینگرسول رند (دوسان)

واحد هواساز:

این کمپرسور ظرفیت هواسازی ۵/۶۶ مترمکعب بر دقیقه هوای فشرده با فشار ۸/۶ بار را داراست. رنج فشار عملیاتی آن ۵/۵ تا ۸/۶ بار بوده و ظرفیت محفظه سوخت آن ۱۱۰ لیتر می باشد.

موتور:

موتور نصب شده بر روی این دستگاه از برند جان دیر و از مدل ۴۰۴۵T می باشد. این موتور با استاندارد آلایندگی T4i مطابقت داشته و قابلیت ۸ ساعت کار مداوم زیر فول لود را دارد.

مشخصات کاملتر کمپرسور و موتور در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

دیتاشیت کمپرسور XP200
اطلاعات فنی xp200 دوسان در تصویر آمده است. در قسمت ظرفیت هوادهی به اشتباه واحد مقدار داخل پرانتز مترمکعب بر دقیقه ذکر شده، این واحد لیتر بر ثانیه می باشد.

لازم به ذکر است که W موجود در نام این کمپرسور ناظر بر Water-cooled یا آب‌خنک بودن آن می باشد.

*  بروشور این لاین کمپرسورهای دوسان/اینگرسول رند بر روی صفحه‌ی مربوطه قرار گرفته است.

** شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

تصویری از عقد قرارداد میان شرکت‌های دوسان و اینگرسول رند برای انتقال مالکیت باب کت
عقد قرارداد میان دوسان و اینگرسول رند و انتقال مالکیت واحد تولیدی باب کت
Call Now Buttonتماس با شرکت