در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا GR 110

مشخصات کلی:

GR 110

کمپرسورهای GR اطلس کوپکو از کمپرسورهای برقی دو مرحله ای (Two-Stage) این شرکت می باشند (به طور کلی در نام آنها نیز R نماد دومرحله ای بودن بوده و آنها را از کمپرسورهای GAی تک مرحله ای متمایز می سازد). کمپرسورهای GR در مدل های GR 110، GR 132، GR 160 و GR 200 تولید می شوند و عددی که در کنار GR آمده است نشاندهنده ی توان موتور آنها به کیلووات می باشد. در مدل های ۵۰ هرتز کمپرسور GA 110 در دو فشار ۱۳ و ۲۰ بار موجود است (تنها مدل های GR 100 و GR 200 با فشار عملیاتی ۲۰ بار هم ساخته می شوند) و کمپرسورهای گفته شده به ترتیب ظرفیت هوادهی برابر با ۱۵/۳ و ۱۲/۶ مترمکعب بر دقیقه را ارائه می دهند.

در جدول زیر اطلاعات کاملتری از سایر مدل‌های این لاین (GA و GR) همراه با اطلاعات مربوط به سطح صدا، ابعاد و وزن آنها آمده است.

شماتیک کلی عملکرد فنی و جریان هوا و روغن در این کمپرسورها در حالت زیر بار نیز در شکل زیر قابل مشاهده است.

 

* بروشور کمپرسورهای برقی اطلس کوپکو، مدل های GA 200-500 / GA 315 VSD / GR 110-200 – 50-60 Hz نیز بر روی سایت در صفحه ی کاتالوگ‌های اطلس کوپکو قرار گرفت.

Call Now Buttonتماس با شرکت