در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای کایزر و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا SFC 55

مشخصات کلی:

تصویری از کمپرسور کایزر، مدل SFS 55
کمپرسور اسکرو برقی کایزر، مدل SFC 55

این کمپرسورها در دو فشار عملیاتی ۱۱۰ و ۱۲۵ پوند نیرو بر اینچ مربع (psi)، که به ترتیب معادل با ۷/۵۸ و ۸/۶۱ بار است، تولید می شوند. کمپرسورهای ۷/۵ بار این مدل دبی هوایی میان ۷۷ تا ۳۷۲ و کمپرسورهای ۸/۶ بار آن دبی هوایی  میان ۷۶ تا ۳۵۵ فوت مکعب بر دقیقه (cfm)، که بیشینه‌ی ظرفیت هوادهی آنها در حالت زیر بار به ترتیب معادل با ۱۰/۵ و ۱۰ مترمکعب بر دقیقه می باشد، ارائه می دهند.

در جدول زیر مشخصات سایر مدل های این لاین کمپرسورهای اسکروی کایزر را مشاهده می کنید:

(باید دقت داشت که تمامی اطلاعات موجود در این جدول، برای کمپرسورهای SFC 22, SFC30S, SFC 37, SFC 45S, SFC 55, SFC 75S, SFC 90S, SFC 110S هواخنک و برای کار با برق ۶۰ هرتز می باشند،‌ در صورت نیاز به دستگاه های آب‌خنک و ۵۰ هرتز، مناسب ایران، می بایست با شرکت کایزر تماس بگیرید)

در تصویر مشخصات فنی کمپرسورهای برقی کایزر در مدل‌های SFC 22 تا SFC 110 آمده است
مشخصات فنی کمپرسورهای اسکرو برقی کایزر، مدل‌های خانواده‌ی SFC

همچنین همانطور که از بازه‌ی هوادهی این دستگاه ها قابل استنتاج است این دستگاه ها دارای اینورتر و VSD هستند.

در مدل هایی که در جدول با پسوند حرف T آمده اند مشابه با مدل های فول فیچر اطلس کوپکو (FF) کمپرسور دارای درایر در داخل کابین خود می باشد؛ درایر (خشک کن)های این کمپرسورها از مدل T درایرهای شرکت کایزر هستند که مدعی است تا ۵۰ درصد ماده مبرّد کمتری مصرف می کند.

* همانطور که پیش‌تر در مطلب ذیل مطرح شد، کمپرسور کایزر در ایران نمایندگی نداشته، علاقه‌ای به حضور در بازار کشور ما ندارد و ۱۵ سال است که این سیاست در این شرکت به قوت خود باقی است:

کمپرسور کایزر در ایران

** بروشور معرفی کمپرسورهای لاین SFC کایزر بر روی سایت قرار گرفت.

Call Now Buttonتماس با شرکت