در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا GA 160

مشخصات کلی:

GA 160 در مدل های ۷/۵، ۸/۵، ۱۰ و ۱۴ بار ساخته میشود.

GA 160 در مدل های ۷/۵، ۸/۵، ۱۰ و ۱۴ بار ساخته میشود. این مقادیر در مدل های فول فیچر (دارای خشک کن) تا ۰/۲ بار دچار افت فشار خروجی میشوند و به ترتیب ۳۰/۵، ۲۹/۱، ۲۷/۱ و ۲۱/۷ مترمکعب بر دقیقه دبی هوای خروجی آنهاست. بالطبع نصب اینورتر بر روی این دستگاه‌ها میسر می باشد لیکن خود کارخانه‌ی اطلس کوپکو نیز در مدل های ۸/۵، ۱۰ و ۱۴ بار این کمپرسورها را به صورت VSD تولید می کند.

در GA 160 VSD – 8.5 Bar فشار عملیاتی مینیمم ۵، اسمی ۷ و ماکسیمم ۸/۵ بار می باشد و متناظراً ظرفیت هوادهی متغیر آنها به ترتیب عبارت است از ۷/۷ تا ۳۴/۱ مترمکعب بر دقیقه، ۷/۷ تا ۳۲/۹ مترمکعب بر دقیقه و ۹/۲ تا ۳۰/۴ مترمکعب بر دقیقه.
لازم به ذکر است که افت فشار خروجی در مدل‌‌های دارای درایر تنها در فشار ماکسیمم (در اینجا ۸/۵ بار) مشاهده می شود.

در جدول زیر مشخصات سایر مدل های GA 160 VSD را می توانید ملاحظه کنید:

در تمامی مدل های GA 90 ، GA 110 ، GA132 و GA160 مدل های دارای اینورتر (VSD) چهار دسی‌بل صدای محیطی بیشتری تولید می کنند. همچنین مدل های VSD تا ۷۵ کیلوگرم سنگینتر هستند.

همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد در این مدل ها A نشان‌دهنده‌ی تک مرحله ای بودن کمپرسور و عدد مقابل GA نشاندهنده‌ی توان موتور به کیلووات می باشد.

* بروشور این مدل کمپرسورهای برقی اطلس کوپکو نیز بر روی سایت و در صفحه ی کاتالوگ‌های اطلس کوپکو قرار گرفت که از لینک زیر قابل دسترسی است:

اطلس کوپکو

 

Call Now Buttonتماس با شرکت