در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا SF 4+

مشخصات کلی:

کمپرسورهای SF
کمپرسورهای بیمارستانی/آزمایشگاهی اسکرول اطلس کوپکو

پیشتر در ۲ بخش، مشروح، به معرفی کمپرسورهای اسکرول و نحوه‌ی عمل کرد آنها پرداختیم که در آدرس های زیر می توانید به آنها دسترسی داشته باشید:

معرفی کمپرسورهای اسکرول (۱)

معرفی کمپرسورهای اسکرول (۲)

که همانطور که در مطالب فوق گفته شده این گروه کمپرسورها برای مصارف خانگی، آزمایشگاهی، بیمارستانی، صنایع غذایی، دانشگاه ها و سیستم‌های کنترل فرآیندی مناسب هستند. همچنین از مزایای برجسته‌ای نسبت به کمپرسورهای اسکرو و پیستونی برخوردارند که در میان آنها تولید فشار ۱۰ الی ۱۵ بار در نوع یک مرحله‌ای، بازدهی بالا،‌ نوسانات جریان خروجی بسیار کمتر و لرزش و صدای پایین حائز اهمیت و برای مصارف خاصی کلیدی می باشند. همچنین هوای تولیدی این کمپرسورها نیز صددرصد بدون روغن (oil free) است.

کمپرسور SF 4+ اطلس کوپکو در دو فشار کاری ۸ و ۱۰ بار با ظرفیت های، به ترتیب، ۰/۴ و ۰.۳۵ مترمکعب بر دقیقه تولید می شود. این کمپرسور از موتوری با توان ۳/۷ کیلووات بهره‌مند است و سطح نویز پایینی برابر با ۵۷ دسی‌بل دارد. با توجه به مصارف درون ساختمانی این دستگاه، ابعاد آن نیز از پارامترهای موثر در تصمیم گیری خواهد بود:

ابعاد کمپرسورهای اسکرول آزمایشگاهی اطلس کوپکو
ابعاد کمپرورهای SF 1 تا SF 22 اطلس کوپکو

در کمپرسورهای اسکرول آپشن‌های کمپرسورهای پلاس و کمپرسورهای معمولی تفاوت‌های بیشتری دارد که در جدول زیر می توان مشاهده کرد:

آپشنهای کمپرسورهای آزمایشگاهی اطلس کوپکو
ویژگی‌های کمپرسورهای اسکرول آزمایشگاهی اطلس کوپکو

به طور کلی چهار ویژگی کمپرسورهای SF که کارشناسان اطلس کوپکو برمیشمارند عبارت است از:

هوای صددرصد عاری از روغن، کمپرسورهایی به شدت بی‌صدا، موتورهای IE3 که مصرف پایین انرژی دارند و نگهداری آسان و عمر طولانی به دلیل قطعات متحرک بسیار اندک.

Call Now Buttonتماس با شرکت