در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اینگرسول رند و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا Sierra SM 250kW

مشخصات کلی:

کمپرسورهای سیرای اینگرسول رند در دو نوع آب‌خنک و هواخنک تولید می شوند. از مهمترین ویژگی های آنها پوشش سیرای روتورها (Sierra UltraCoat) می باشد که همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید با هزینه های کمتر انرژی در طول عمر بیشتر دستگاه، بهره‌گیری از ظرفیتی نزدیک به ۱۰۰ درصد را نیز میسر میسازد.

این کمپرسورها با استفاده از طراحی کم‌صدا، جعبه صدای ورودی و همچنین لرزه‌گیرهایش نویزی در حد ۷۶ دسی‌بل در مدل آب‌خنک و ۷۹ دسی‌بل در مدل هواخنک دارد.

و اما فشار و دبی هوادهی:

در مدل‌های ۵۰ هرتز که برای برق ایران مناسب می باشند جدول زیر را برای مدل‌های Sierra SL، Sierra SM و Sierra SH در توان های ۳۷ تا ۳۰۰ کیلووات داریم:

که برای مدل مورد بررسی ما، Sierra SM 250 kW، فشار کاری ۸/۵ بار بوده و ظرفیت هوادهی آن برابر با ۴۱/۵ مترمکعب بر دقیقه می باشد. در ستون های بعدی جدول ابعاد و جرم دستگاه را مشاهده می کنید.

* اینگرسول رند اصالتا برندی ایرلندی است که از ترکیب دو شرکت اینگرسول و رند شکل گرفته است و ساختمان مرکزی آن در داویدسون کارولینای شمالی ایالات متحده می باشد.

** اینگرسول رند به دلیل آنکه برندی نیمه آمریکایی محسوب می شود در ایران نمایندگی ندارد.

*** فایل بروشور کمپرسورهای اینگرسول رند 1300-1600 cfm بر روی سایت، صفحه‌ی کتابچه راهنمای اینگرسول رند قرار گرفت.

Call Now Buttonتماس با شرکت