در مطالب پیش رو به معرفی و ارائه دفترچه راهنمای روغن‌های کمپرسور اطلس کوپکو میپردازیم. این روغن‌ها مناسب مدل‌های مختلف کمپرسور اسکرو بوده و در نام خود کلمه‌ی Roto، کوتاه شده ی روتاری، را به همراه دارند.

این روغن‌ها عبارتند از Xtend Duty، Inject Ndurance، Synthetic Ultra، Foodgrade Fluid و Z Fluid.

ROTO XTEND DUTY

حرف آخر را ابتدا بزنیم، این روغن‌ها مناسب و مخصوص کمپرسورهای اسکرو برقی و روغن پاششی اطلس کوپکو، خانواده‌ی شناخته شده‌ی G تولید می شوند: GA – GX – GN – GR

در دفترچه راهنمای این روغن‌ها اطلس کوپکو موارد متعددی را ذیل عناوین ویژگی‌ها و مزایای استفاده از این روغن‌ها شمرده است. این روغن‌ها تا ۸ هزار ساعت یا ۲ سال نیاز به تعویض ندارند،‌ افت فشار داخل سپراتور روغن را میکاهند و عمر قطعات متحرک را افزایش می دهند. این مزایا به ترتیب با کند کردن فرایند اسیدی شدن روغن، جلوگیری از ایجاد لجن و همچنین افزودنی‌های ضد زنگ زدگی به دست آمده است. همچنین روغن‌های روتو اکستند اطلس کوپکو در دماهای بالا ویسکوزیته نسبتا پایداری دارند و به کاسه نمدها آسیب نمیزنند.

در جدول زیر مشخصات فنی روغن‌های روتو اسکتند اطلس کوپکو، متناظر با استانداردهای سنجش ذکرشده، را ملاحظه می کنید:

مشخصات چگالی، ویسکوزیته، شاخص ویسکوزیته، تست زنگ زدگی، پایداری فوم، عدد اسیدیته و ... روغن کمپرسور اسکرو اطلس کوپکو مدل روتو اکستند دیوتی را میبینیم.

این روغن‌ها در محدوده دمایی صفر تا ۴۶ درجه سانتیگراد عملکرد مناسبی داشته و برای بکارگیری در نواحی مرطوب و در تجهیزات پرفشار طراحی شده اند. روغن‌های روتو اسکتند اطلس کوپکو در بسته بندی‌های پلاستیکی ۵ و ۲۰ لیتری، فلزی ۲۰۹ لیتر و بشکه‌های ۱۰۰۰ لیتری عرضه می شوند.

دفترچه راهنما و معرفی این روغن‌ها را می توانید از لینک زیر دریافت کنید.

Roto Synthetic Fluid XTEND DUTY

Call Now Buttonتماس با شرکت