اطلاعات فنی کمپرسور پیستونی LT 20 – 30 اطلس کوپکو

پیشتر گفتیم، اگر به دنبال کمپرسور فشار قوی، خیلی قوی، هستید، باید به سراغ کمپرسورهای پیستونی ساخته شده برای این منظور بروید و در میان آنها، کمپرسورهای LT. در اینجا به بررسی کمپرسور پیستونی آلومینیومی LT 20-30 خواهیم پرداخت: این کمپرسور کمپرسوری بادوام و با عملکردی خوب است. کمپرسورهای پیستونی LE کمپرسورهایی ۱۰ بار و کمپرسورهای LT کمپرسورهایی ۱۵، ۲۰ و ۳۰ بار هستند و این مدل از مدل های ۳۰ بار این کمپرسورهای هواست. این کمپرسورها در طراحی‌های مختلفی ارائه می شوند:

این کمپرسور ۱/۰۲ مترمکعب بر دقیقه ظرفیت هوادهی هوای فشرده‌ی خروجی آن است. موتور الکتریکی متصل به آن ۱۵ کیلووات توان خروجی داشته و ۸۹ دسی‌بل نویز دارد. این کمپرسور در نسخه‌ی آکوستیک (دارای کانتینر) تولید نمیشود.

انتخاب نوع کمپرسور

یکی از دیگر اعضای خانواده‌ی کمپرسورهای پیستونی اطلس کوپکو LF، یا نسخه‌ی اویل فری همین کمپرسورها می باشد. تمامی این کمپرسورها نیروی محرکه‌ی مستقیم و همانطور که دیدیم تا ۳۰ بار فشار عملیاتی می توانند داشته باشند. جنس آلومینیومی محفظه‌ی این کمپرسور به همراه فین‌های خنک‌کننده در ترکیب با پروانه‌ای بزرگ پخش بهینه‌ی حرارت را تضمین کرده است؛ همچنین پیستون‌ها و سیلندرها از آلیاژ آلومینیوم-سیلیکون با افزودنی گرافیت ساخته شده است که عملکرد روان، حتی در حضور روغن اندک، را به ارمغان می آورد.

کاتالوگ جامع کمپرسورهای اطلس کوپکو که در صفحه‌ی کتب راهنمای اطلس کوپکو بر روی سایت قرار گرفته است این کمپرسورهای پیستونی را نیز پوشش داده است.

Call Now Buttonتماس با شرکت