در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای کایزر و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا ASD 37 T

مشخصات کلی:

ASD 37 T
کمپرسور اسکرو برقی کایزر، ASD 37 T

کمپرسورهای این مدل در سه فشار کاری ۷/۵، ۱۰ و ۱۳ بار و به ترتیب با ظرفیت های هوادهی ۳/۹۱، ۳/۱۳ و ۲/۶۶ مترمکعب بر دقیقه متناظر آنها ساخته می شوند. ماکسیمم فشار کاری این کمپرسورها نیز به همان ترتیب ۸، ۱۱ و ۱۵ بار می باشد. موتور تمامی کمپرسورهای این مدل کایزر ۲۲ کیلووات بوده و خشک‌کن تبریدی آن نیز ۰/۵ کیلووات مصرف توان دارد. همانطور که پیش تر نیز در مورد خشک‌کن های تبریدی توضیح داده شد این درایرها قابلیت کاستن نقطه شبنم هوای خروجی تا ۳ درجه سانتیگراد را دارند که در این درایرها نیز با بهره گیری از مبرّد R134a نقطه شبنم به این دما رسیده است.

ابعاد کمپرسورهای این مدل در جدول زیر قابل ملاحظه می باشد:

دیتاشیت کایزر
مشخصات فنی کمپرسورهای برقی ASD 32 – ASD 37 – ASD 47 و ASD 57 کایزر

خشک کن این کمپرسورها به صورت یکپارچه ارائه شده و در کابینی جداگانه قرار دارد تا امکان تعمیرات و نگهداری ساده فراهم شود.

* به طور کلی برای انتخاب یک کمپرسور نخست ظرفیت هوادهی و فشار کاری مدنظر خود را تعیین می کنیم. لیکن دبی اسمی کمپرسورها ظرفیت هوادهی در سطح دریا می باشد که با افزایش ارتفاع اندکی کاهش می یابد؛ از این رو، و همچنین از آنجایی که بهتر است کمپرسور استراحت داشته و دائم زیر بار نباشد،‌ کمپرسوری با حدود ۱۵ درصد ظرفیت هوادهی بیشتر از سطح نیاز خود تهیه می کنیم.

Call Now Buttonتماس با شرکت