در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا XRVS 1350 CD7

مشخصات کلی:

XRVS 1350
کمپرسور دیزل اطلس کوپکو، XRVS 1350، مناسب حفاری

پیش تر در معرفی XAS 760 توضیح داده شد که هرکدام از حروف و اعداد در نام مدل کمپرسورهای متحرک و دیزل اطلس کوپکو به چه معناست؛ مطلب مذکور از طریق لینک زیر قابل مشاهده می باشد:

معرفی، نقد و بررسی کمپرسور XAS760

بنا بر همان توضیحات، XRVS 1350 CD7 کمپرسوری متحرک، روغن پاششی، دو مرحله ای، کم‌صدا، با ۱۳۵۰ cfm ( برابر با ۳۸ مترمکعب بر دقیقه)‌ ظرفیت هوادهی، با موتور دیزل کاترپیلار می باشد. فشار نرمال کاری این کمپرسور دیزل اطلس کوپکو ۲۵ بار می باشد.

همانطور که از نام اختصاصی کمپرسورهای این لاین، DrillAir، نیز برمی آید کمپرسورهای این شاخه با توجه به دبی و فشار بالا برای حفاری گزینه های مناسبی می باشند. در این مصارف و هنگامی که قطر و عمق حفاری افزایش می یابد نیاز به کمپرسوری با فشار و دبی هوادهی بالا ضروری است تا امکان تخلیه کاتینگ ها (براده ها یا خرده های حفاری) فراهم گردد. می بایست مدنظر قرار گیرد که کمپرسورهای با ظرفیت هوادهی بالاتر علاوه بر فراهم آوردن امکان نفس کشیدن کمپرسور، از افت دبی و متعاقب آن افت فشار جلوگیری می کند.

موتور این لاین کمپرسورهای اطلس کوپکو (مدل های XRVS 1300 CD7 و XRVS 1350 CD7 در فشار ۲۵ بار و XRXS 1240 CD7 و XRXS 1275 CD7 در فشار ۳۰ بار) کاترپیلار C18 Acert T3 می باشد که توانی معادل ۵۷۵ اسب بخار (معادل ۴۳۰ کیلووات) در ۱۸۰۰ دور بر دقیقه دارند.

ابعاد تمامی مدل های این لاین یکسان بوده و حالات مختلف آن در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

ابعاد
ابعاد کمپرسورهای دریل ایر اطلس کوپکو

سطح توان صدای این کمپرسورها زیر بار ۱۰۴ دسی‌بل و سطح فشار صدای آنها نیز ۷۶ دسی‌بل می باشد.

* بروشور این کمپرسورها بر روی صفحه کتاب‌های راهنمای اطلس کوپکو قرار گرفت.

** کتاب راهنما (Instruction Manual) این کمپرسورها بر روی صفحه کتاب‌های راهنمای اطلس کوپکو قرار گرفت.

Call Now Buttonتماس با شرکت