در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا HP450/VHP400

مشخصات کلی:

HP450/VHP400
کمپرسور اسکرو دیزل HP450/VHP400 دوسان

کمپرسور دو فشاری متحرک دوسان، مدل HP450/VHP400 که قابلیت ارائه دبی هوایی بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ فوت مکعب بر دقیقه و فشاری بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ پوند نیرو بر اینچ مربع را داراست.

مقادیر مذکور در تبدیل به واحدهای استاندارد برابر خواهند بود با ظرفیت هوادهی ۱۱/۳ تا ۱۲/۷ مترمکعب بر دقیقه و فشارهای متناظر ۱۳/۸ تا ۱۰/۳ بار.

کمپسورهای HP450/VHP400 از موتور ۴/۵ لیتری تایر۴ فاینال (T4F) کامینز از مدل QSB بهره می برند که ابعادی کوچکتر از T4i داشته و توانی برابر با ۱۲۵/۳ اسب بخار را در دور ۲۳۵۰ تحویل می دهد. رنج فشار این کمپرسورهای میان ۵/۵ تا ۱۲/۱ برای فشارهای پایین و ۵/۵ تا ۱۵/۵ بار برای فشارهای بالا می باشد. این کمپرسورهای امکان کار زیر بار ماکسیمم (Full Load) به مدت ۸/۵ ساعت را دارند.

ابعاد این کمپرسورها با و بدون دنده‌ی حرکت در جدول زیر قابل مشاهده است:

ابعاد
ابعاد کمپرسورهای HP450/VHP400 دوسان

* بروشور این کمپرسورهای دیزل دوسان بر روی صفحه‌ی اینگرسول رند به آدرس زیر قرار گرفت:

اینگرسول رند و دوسان

** شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

تصویری از عقد قرارداد میان شرکت‌های دوسان و اینگرسول رند برای انتقال مالکیت باب کت
عقد قرارداد میان دوسان و اینگرسول رند و انتقال مالکیت واحد تولیدی باب کت
Call Now Buttonتماس با شرکت