در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا  XP200WJD

مشخصات کلی:

کمپرسورهای XP200WJD با به کارگیری موتور جان دیر تایر ۴i، بهره وری در محل را با کاربری ۸ ساعته‌ی ۱۰۰ درصد لود ماکسیمم می نماید.

نقاط سرویسی که به راحتی در دسترس هستند و نگهداری ساده‌سازی شده طول عمر مفید دستگاه را افزایش می دهد.

این دستگاه ۲۰۰ فوت مکعب بر دقیقه معادل ۵/۶۶ مترمکعب بر دقیقه ظرفیت هوادهی داشته و ۱۲۵ پوند نیرو بر اینچ مربع معادل ۸/۶ بار فشار عملیاتی ارائه می دهند. بازه‌ی فشار این دستگاه نیز از ۵/۵ تا ۸/۶ بار می باشد. ۲ عدد خروجی هوا داشته و ظرفیت سوخت آن ۱۱۰ لیتر می باشد.

مدل موتور جان دیر این کمپرسور 4045T بوده و ۴ سیلندر است. در دور موتور ۱۹۰۰، ۵۵ کیلووات توان برای کمپرسور تامین می کند.

ابعاد این کمپرسور با و بدون دنده ی حرکت (Running Gear) به شرح زیر می باشد:

* بروشور این کمپرسورهای دیزل دوسان بر روی صفحه‌ی اینگرسول رند به آدرس زیر قرار گرفت:

اینگرسول رند و دوسان

** شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

Call Now Buttonتماس با شرکت