در کمپرسورهای دارای دو المنت هواساز اطلس کوپکو قاعده سرانگشتی نامگذاری با کمپرسورهای تک المنت فرق دارد، اما این فرق برای زمانی است که المنت‌ها متوالی بسته شده اند و کمپرسور فشار قوی است. در اینجا X یعنی دیزل، R یعنی دو المنت هواساز و H مشابه با نامگذاری کمپرسورهای تک مرحله‌ای یعنی ۱۲ بار.

۹۴۶ نیز به لیتر بر ثانیه است و دبی هوای فشرده خروجی است. میکند به عبارتی ۵۶/۷۶ مترمکعب بر دقیقه.

معرفی کمپرسور اسکرو دیزل XRV 946

کمپرسورهای سری TwinAir، بالاترین حجم هوای فشرده بر مترمکعب را ارائه می دهند و اطلس کوپکو آن را پویاترین، چندبُعدی ترین و ایمن ترین واحد تامین هوای فشرده‌ی موجود در بازار می نامد.

سیستم کنترل دمای روغن این کمپرسورها Oiltronix بوده که عمر مفید واحدهای هواساز، قطعات کمپرسور، روغن و سپراتور روغن را افزایش خواهد داد.
در جدول زیر مشخصات ۲ کمپرسور XAH 1066 و XRV 946 قابل ملاحظه می باشد:

کمپرسور اسکرو و دیزل XRV946 با توجه به سیستم نامگذاری کمپرسورهای دیزل (موبایل/متحرک) اطلس کوپکو کمپرسوری با حدود ۹۴۶ (دقیقتر: ۹۳۶) لیتر بر ثانیه FAD یا ظرفیت هوادهی می باشد. V نمایانگر فشار عملیاتی نرمال و موثر ۲۵ بار می باشد که چنین فشاری با ترکیب ۲ واحد هواساز (R) میسر گشته است.

توان این کمپرسور را ۲ موتور کاترپیلار مدل C13 ACERT با ۳۲۸ کیلووات (در مجموع ۶۵۶ کیلووات) تامین می کنند. سرعت اسمی موتورها ۱۶۰۰ دور بر دقیقه می باشد.

این کمپرسورها در ۲ مدل استاندارد و آف-شور طراحی گردیده اند که ویژگی های متفاوت آنها در جداول و توضیحات متعاقب آن مشاهده می شود.

* بروشور معرفی این ۲ مدل کمپرسور اسکرو و دیزل اطلس کوپکو در صفحه‌ی مربوط به آن، تا ساعتی دیگر، قرار خواهد گرفت.

Call Now Buttonتماس با شرکت