در کمپرسورهای تک استیج، H یعنی فشار عملیاتی ۱۲ بار، ۱۰۶۶ هم که خیلی عدد بزرگی است که بخواهد فوت مکعب بر دقیقه باشد، پس لیتر بر ثانیه است، ۱۰۶۶ لیتر بر ثانیه. برای تبدیل لیتر بر ثانیه به مترمکعب بر دقیقه نیز آن را در ۰/۰۶ ضرب کنید؛ خواهیم داشت ۶۴ مترمکعب بر دقیقه؛ عجیب هم نیست، این کمپرسور یکی از بالاترین دبی‌های هوای فشرده خروجی را دارد.

در اینجا XAH 1066

مشخصات کلی:

کمپرسورهای سری TwinAir، بالاترین حجم هوای فشرده بر مترمکعب را ارائه می دهند و اطلس کوپکو آن را پویاترین، چندبُعدی ترین و ایمن ترین واحد تامین هوای فشرده‌ی موجود در بازار می نامد.

سیستم کنترل دمای روغن این کمپرسورها Oiltronix بوده که عمر مفید واحدهای هواساز، قطعات کمپرسور، روغن و سپراتور روغن را افزایش خواهد داد.
در جدول زیر مشخصات ۲ کمپرسور XAH 1066 و XRV 946 قابل ملاحظه می باشد:

کمپرسور اسکرو و دیزل XAH 1066 با توجه به سیستم نامگذاری کمپرسورهای دیزل (موبایل/متحرک) اطلس کوپکو کمپرسوری با حدود ۱۰۶۶ (دقیقتر: ۱۰۵۸) لیتر بر ثانیه FAD یا ظرفیت هوادهی می باشد. H نمایانگر فشار عملیاتی نرمال و موثر ۱۲ بار می باشد که چنین فشاری با بهره‌گیری از یک واحد هواساز (A) میسر گشته است.

توان این کمپرسور نیز مشابه با XRV 946 از ۲ موتور کاترپیلار مدل C13 ACERT با ۳۲۸ کیلووات (در مجموع ۶۵۶ کیلووات) تامین می گردد. سرعت اسمی موتورها ۱۶۰۰ دور بر دقیقه می باشد.

این کمپرسورها در ۲ مدل استاندارد و آف-شور طراحی گردیده اند که ویژگی های متفاوت آنها در جداول و توضیحات متعاقب آن مشاهده می شود.

* بروشور معرفی این ۲ مدل کمپرسور اسکرو و دیزل اطلس کوپکو در صفحه‌ی مربوط به آن، تا ساعتی دیگر، قرار خواهد گرفت.

Call Now Buttonتماس با شرکت