کمپرسورهای کایزر همواره به همراه خط تولیدهای برخی از کارخانجات وارد کشور ما شده اند. این کمپرسورها از تکنولوژی بسیار خوب و مورد اعتمادی برخوردارند، شاید تنها ضعف آنها در مقایسه با برندهای مشهور دیگر، مانند اطلس کوپکو، دسترسی دشوار برای سرویس بوده که در مدل‌های اخیر این مورد نیز برطرف شده است. در این مطلب به بررسی یک کمپرسور اسکرو برقی از کایزر می پردازیم:

در اینجا SK 26

مشخصات کلی:

کمپرسورهای سری S کایزر کمپرسورهایی برقی بوده و ۸۰ تا ۲۱۷ psig فشار عملیاتی و ۸/۸ تا ۸۹ cfm دبی هوای فشرده خروجی دارند. این خانواده از کمپرسورهای SX، SM و SK تشکیل شده که برای مصارف سیستم هوای فشرده کوچک بسیار مناسب هستند؛ نسخه‌ی T این کمپرسورها درایر یکپارچه نیز در داخل پکیج دارد.

نمونه پلاک کمپرسور SK 26

کمپرسور SK 26 از سری کمپرسورهای SK این برند بوده، مجهز به موتور ۱۵ کیلووات آلمانی است. این کمپرسور ۲ مترمکعب بر دقیقه هوادهی با فشار عملیاتی ۱۰ بار دارد.

کمپرسورهای اسکرو برقی کایزر از کمپرسورهای قابل اتکای موجود در بازار جهانی هستند، لیکن در بازار ایران به موجب غیبت طولانی مدت شرکت کمپرسور کایزر از خدمات پس از فروش و سرویس خوبی برخوردار نیستند. همچنین تهیه قطعات این کمپرسورها به دشواری اتفاق خواهد افتاد.

* در تماس‌هایی که با شرکت کایزر داشتیم این شرکت برای حضور در بازار ایران رغبت چندانی ابراز نکرده است.

Call Now Buttonتماس با شرکت