شما هم با مراجعه به بخش کتب راهنمای سایت و زیربخش کتب راهنمای اطلس کوپکو میتوانید به بروشور و کتاب راهنما (منوآل) این مدل و سایر مدل‌های کمپرسورهای اطلس کوپکو دسترسی داشته باشید. با بررسی این دو منبع، و نیز تجربه‌ی سرویس و کار با کمپرسور GA 7، می توان ویژگی‌های کلی آن را معرفی کرد.

به طور کلی کمپرسورهای GA اطلس کوپکو کمپرسورهایی تک استیج برقی هستند که از اوایل دهه‌ی پایانی قرن پیشین میلادی وارد بازار شدند و خیلی زود پرچمدار این بازار شدند. کیفیت ساخت و برند اطلس کوپکو از یک سو و سهولت سرویس و دسترسی به قطعات داخلی کمپرسور از مهمترین دلایل این اتفاق بودند. اطلس کوپکو همچنان به ابداع و نوآوری در طراحی و ساخت فنی این کمپرسورها ادامه داد و امروزه این کمپرسورها را در چند مدل استاندارد، همراه با درایر، پلاس و VSD یا سرعت متغیر به مصرف کنندگان هوای فشرده ارائه میدهد.

اطلس کوپکو همیشه از المنت (واحد هواساز) ساخت خود استفاده می کند. این واحدها کم‌صدا و قدرتمند هستند. در نسخه‌های جدیدتر تلاش بر این بوده که دستگاه‌ها کامپکت‌تر و دارای قطعات متحرک کمتر باشند؛ همچنین به مسائل محیط زیستی نیز توجه بسیار گشته (به دلیل قواعد سختگیرانه اتحادیه اروپا) و رد پای زیستی این دستگاه‌ها تا ۶۰ درصد کاهش داشته است.

تفاوت GA VSD و GA Standard
مقایسه انرژی مصرفی GA VSD و GA استاندارد

تفاوت مصرف انرژي در دستگاه‌های استاندارد و سرعت متغیر نیز که مسئله ای بدیهی است. کمپرسورهای استاندارد کاری به میزان مصرف هوای فشرده‌ی شما در هر لحظه ندارند، دبی هوای نسبتا ثابتی را دائما بیرون میدهند که این منجر به هدررفت انرژي بسیار زیادی می شود. البته در صورت تهیه دستگاه‌های استاندارد نیز امکان تغییر آنها به کمپرسور VSD (مجهز به اینورتر) برای کاستن قابل توجه مصرف انرژي هست؛ انتخاب کمپرسور VSD در خیلی از موارد معقول‌تر است.
در صورت نیاز به نصب اینورتر می توانید با شماره‌های تماس شرکت ارتباط برقرار کرده و از همکاران پشتیبانی و فنی ما اطلاعات و در صورت نیاز خدمات لازم را دریافت کنید.

شماتیک عملکرد GA
فلوچارت عملیات کمپرسورهای GA 7 – GA 37 VSD پلاس

این کمپرسور در مدل  VSD+ خود در ۴ فشار عملیاتی ۵/۵، ۷، ۹/۵ و ۱۲/۵ بار تولید می شود که به ترتیب تا ۲۱/۹، ۲۱/۷، ۱۸ و ۱۴/۲ مترمکعب بر ساعت ظرفیت هوادهی هوای فشرده خروجی دارند.

دیتاشیت کمپرسور GA 7 VSD +
برگ فنی کمپرسور اطلس کوپکو برقی GA 7 +

کمپرسورهای اطلس کوپکو امکان درخواست آپشن‌های سفارشی من‌جمله محافظ یخ‌زدگی، اسمارت باکس (ارتباط با گوشی هوشمند)، ترموستات استوایی و ریکاوری انرژي را دارند.

طول، عرض و ارتفاع کمپرسورهای  GA اطلس کوپکو‌، مدل‌های GA 7 تا GA 15 و GA 18 تا GA 37 را نیز در جدول زیر ملاحظه می فرمایید:

طول و عرض و ارتفاع GA
ابعاد کمپرسورهای خانواده GA تا توان موتور ۳۷ کیلووات
Call Now Buttonتماس با شرکت