کمپرسورهای دیزل اینگرسول‌رند که پس از جابجایی مالکیت بخش هوای فشرده‌ی این شرکت، تولید آنها ذیل برند دوسان کره جنوبی انجام می شود، از مطمئن‌ترین دستگاه‌های این حوزه در کنار کمپرسورهای اسکرو دیزل اطلس کوپکو و کایزر هستند.

دیتاشیت XP375
برگ فنی کمپرسورهای دیزل اینگرسول‌رند، مدل‌های XP375، VHP300، HP375 و P425

۴ مدل کمپرسوری که در جدول بالا مشخصات فنی آنها را ملاحظه می کنید مدل‌های اسکرو دیزل ۳۰۰ تا ۴۲۵ cfm اینگرسول‌رند هستند. در میان آنها XP 375 مدل موردنظر ما در این پست می باشد که کمپرسوری اسکرو دیزل و تک استیج با ۳۷۵ فوت مکعب بر دقیقه (cfm) یا ۱۰/۶ مترمکعب بر دقیقه ظرفیت هوادهی هوای فشرده است. این هوا در فشار عملیاتی ۱۷۵ پوند نیروی مربع بر اینچ (psig) یا ۱۲/۱ بار از شیر خروجی کمپرسور خارج می شود. موتور این کمپرسور هوا ساخت اینگرسول‌رند، مدل 4IRD5AE، چهار سیلندر بوده و تا ۲۴۰۰ دور بر دقیقه سرعت دورانی دارد که در این سرعت ۱۲۵ کیلووات توان به کمپرسور تزریق می کند. تمامی ۳ مدل دیگر جدول فوق (VHP300، HP375، P425) از موتور مشابهی برخوردار هستند و با ساختاربندی متفاوت دنده‌ها و استیج هواساز‌ FAD و فشار عملیاتی متفاوتی را عرضه می کنند.

آپشن‌های موجود برای این کمپرسورها نیز مشابه با سایر کمپرسورهای هوای موجود در بازار فراوان متغیر است. از ژنراتور ۶ کیلوواتی، تا تجهیزات تغییر ارتفاع و تا ساخت کاملا متفاوت بدنه از آهن گالوانیزه.

بروشور معرفی این کمپرسور هوا در کنار سایر مدل‌های کمپرسورهای دوسان و اینگرسول رند بر روی صفحه‌ی مربوط به این محصولات در بخش کتب راهنما قرار گرفت که به آدرس زیر در دسترس می باشد:

اینگرسول رند و دوسان

بر روی وبسایت‌های آگهی آنلاین کمپرسور ایالات متحده نمونه‌هایی از این کمپرسور اسکرو دیزل هست که حدود قیمت ۴۰ هزار دلار را برای آنها قرار داده اند:

نمونه قیمت پیشنهادی کمپرسور XP375 دوسان اینگرسول رند – گزینه‌ی Make an Offer نشاندهنده‌ی آن است که قیمت فروشنده بالا تشخیص داده شده است.

لازم به ذکر است مدل‌های کمپرسورهای اسکرویی که در مطالب اخیر بررسی شده است نیز پس از اینکه تعداد آنها به حد نصاب برسد، به لیست‌های وبسایت افزوده خواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت