کمپرسور اسکرو دیزل HP750

 

در ادامه بررسی کمپرسورهای اسکرو دیزل متحرک به بررسی HP 750 اینگرسول رند دوسان میپردازیم.

دوسان کره‌ی جنوبی در سال ۲۰۰۷ واحد تجهیزات پنوماتیک اینگرسول رند را خریده است.

 

HP 750 اینگرسول رند همانطور که از نام آن برمیاید ۷۵۰ cfm معادل ۲۱/۲ مترمکعب بر دقیقه ظرفیت هوادهی هوای فشرده در رنج فشار عملیاتی ۵/۵ تا ۱۲/۱ بار دارد. این کمپرسور با نام کامل HP 750 WCU کمپرسوری آب‌خنک با موتور ۶ سیلندر کامینز می باشد. موتور QSC 8.3 کامینز با سرعت اسمی ۲۰۰۰ دور بر دقیقه تا ۲۰۹ کیلووات توان خروجی در اختیار المنت کمپرسور قرار میدهد.
این کمپرسور حدود ۳۸۵۰ کیلوگرم وزن دارد.

سایر مشخصات HP 750 و ۳ مدل دیگر XP 750 WCU، VHP 750 WCAT و HP 675 WCY اینگرسول رند دوسان را در جدول زیر مشاهده می کند:

مشخصات فنی کمپرسورهای اسکرو دیزل اینگرسول رند دوسان
دیتاشیت کمپرسورهای مذکور

دیتاشیت جامع کمپرسورهای ۶۷۵ (۱۹/۱) تا ۱۶۰۰ (۴۵/۳) سی‌اف‌امی (مترمکعب بر دقیقه‌ای) اینگرسول رند دوسان نیز بر روی صفحه‌ی کتب راهنمای مربوطه قرار گرفت:

https://jahancompressor.com/manual/ingersollrand

دوسان در معرفی کمپرسورهای ۶۷۵ تا ۱۶۰۰ برند اینگرسول رند خود به سهولت در نگهداری و سرویس، کولرهای تک دیوار که عملکرد بهینه در شرایط دشوار را فراهم می آورد و سیستم حرکتی آنها برای انتقال به مناطق مختلف اشاره می کند.

در بازار جهانی کمپرسورهای کارکرده‌ی HP 750 WCU اینگرسول رند با شرایط مختلف برای فروش موجود هستند که رنج قیمتی آنها بسته به ساعت کارکرد، وضعیت و البته توقع فروشنده از ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار تخمین زده می شود.

کمپرسور hp 750 با ۸۷۰۰ ساعت کارکرد، در وضعیت خوب، با قیمت ۳۶ هزار دلار
نمونه آگهی کمپرسور hp 750 اینگرسول رند (به سال ساخت و ساعت کارکرد دقت کنید. مهمترین عامل نیز همیشه وضعیت سلامت کمپرسور می باشد)

آپشن‌های موجود برای کمپرسورهای این خانواده (گروه ۱۹/۱ تا ۲۳/۴ مترمکعب بر دقیقه‌ای) عبارتند از افترکولر و سپراتور آب تا دمای منفی ۶ درجه سانتیگراد، شیرهای تخلیه‌ی مرکزی برای سرویس سیالات تنها در یک نقطه، کیت استارت سرد مشتمل بر هیترهای موتور بلوکی موتور، باتری‌ها و ظرف روغن موتور، بدنه‌ی تماما گالوانیزه، تجهیز به چندین خروجی هوای فشرده (۲ تا یک و یک چهارم اینچ) و در نهایت رگولاتور دو فشاری (در مدل‌های HP برای دو فشار ۷ و ۱۰ بار).

* در بازار مدل‌های پیش از سال ۲۰۰۷ که اینگرسول رند اصل هستند نیز موجود است.

Call Now Buttonتماس با شرکت