کمپرسورهای SX کمپرسورهایی با دبی هوای فشرده پایین هستند. این کمپرسورها ۰/۲۶ تا ۰/۸۱ مترمکعب بر دقیقه و ۵/۵ تا ۱۵ بار فشار عملیاتی دارند. این کمپرسورها برای به کارگیری در مصارف پزشکی و آزمایشگاهی مناسب هستند.

کمپرسور SX 4 مانند سایر کمپرسورهای این خانواده در سه نسخه‌ی استاندارد، T و AIRCENTER عرضه می شود. کمپرسورهای نسخه‌ی T کمپرسورهایی یکپارچه با درایرهایی تبریدی (مبرّد R-134a) و کمپرسورهای AIRCENTER یکپارچه با درایرهای مذکور و تانک هوا هستند. در ادامه به بررسی ویژگی‌های فنی این مدل‌ها میپردازیم.

کمپرسور SX 8 یکپارچه با خشک‌کن
کمپرسور SX 8 T

کمپرسور SX 4 در ۳ فشار اسمی ۷/۵، ۱۰ و ۱۳ بار با ظرفیت‌های هوادهی متناظر ۰/۴۵، ۰/۳۶ و ۰/۲۶ مترمکعب بر دقیقه تولید می شود. این کمپرسورها به ترتیب ماکسیمم فشار عملیاتی ۸، ۱۱ و ۱۵ بار ارائه می دهند. این کمپرسور از موتور ۳ کیلوواتی بهره می برد و ۶۰ دسی‌بل نویز دارد. چنین صدایی در حدود گفتگوی نرمال می باشد.
این کمپرسور ۱۴۰ کیلوگرم وزن دارد.

ویژگی‌های نسخه‌ی مجهز به درایر تبریدی این کمپرسور را در جدول زیر در کنار مدل‌های SX 3 T، SX 6 T و SX 8 T مشاهده می کنید:

کمپرسورهای SX و درایر
مشخصات فنی کمپرسورهای نسخه‌ی T – SX کایزر

این کمپرسورها از درایرهای ABT 4 و ABT 8 بهره می برند. درایر گنجانده شده در پکیج ۴۵ کیلوگرم به وزن پکیج کمپرسور می افزایند.

ابعاد و وزن کمپرسورهای AIRCENTER این کلاس کمپرسورهای برقی کایزر نیز در جدول زیر قابل ملاحظه می باشد. این کمپرسورها در داخل پکیج مخزن هوای فشرده نیز دارند.

ایرسنتر کایزر
کمپرسورهای خانواده‌ی SX کایزر – نسخه‌های ایرسنتر

کاتالوگ این کمپرسورها پیشتر بر روی صفحه‌ی مربوط به دفترچه راهنماهای مذکور قرار گرفته است.

Call Now Buttonتماس با شرکت