کمپرسور اسکرو دیزل پرقدرت کایزر
کمپرسور اسکرو دیزل M350

کایزر خود کمپرسورهای موبیل ایر را به ۶ دسته تقسیم کرده است که ۶مین دسته کمپرسورهای پرتابل اویل فری کایزر یا M 500-2 می باشد. در مطلب فعلی به بررسی پرقدرت‌ترین مدل از کمپرسورهای متحرک دیزل و روغن پاششی کایزر می پردازیم:

M 350

کمپرسورهای بزرگ کایزر تا ۳۴ مترمکعب بر دقیقه یا ۱۲۰۰ سی‌اف‌ام ظرفیت هوادهی دارند و این مجموعه شامل مدل‌هایی چون M 200، M 210، M 235، M250 و در نهایت M 350 هستند. این کمپرسورها برای عملیات مداوم ساخته شده اند و به سیستم‌های کنترلی مدرن مجهز بوده و آسیب زیست محیطی اندکی دارند. M 350 کایزر با بهره‌گیری از موتورهای OM501LA  مرسدس بنز در ۴ فشار عملیاتی به بازار عرضه می شود:

  • ۸/۶ بار با ظرفیت هوادهی ۳۴ مترمکعب بر دقیقه
  • ۱۰ بار با ظرفیت هوادهی ۳۱ مترمکعب بر دقیقه
  • ۱۲ بار با ظرفیت هوادهی ۲۷/۳ مترمکعب بر دقیقه
  • و ۱۴ بار با ظرفیت هوادهی ۲۴ مترمکعب بر دقیقه

این کمپرسورها برای فعالیت مداوم در عملیات حفاری ایده‌آل محسوب می شود و همچنین برای نگهداری و سرویس خطوط لوله و پتروشیمی کاربردهای خوبی دارند.

OM501LA مرسدس بنز موتوری ۶ سیلندر و آب‌خنک می باشد و در جریان اگزوز خود از کاتالیزوری برای کاهش کاتالیستی انتخابی بهره می برد* تا میزان آلایندگی را کنترل نماید. این موتور در سرعت ماکسیمم اسمی خود،‌۱۶۵۰ دور بر دقیقه، توانی معادل ۲۶۵ کیلووات در اختیار کمپرسور قرار می دهد.

موتور کمپرسور دیزل
OM501LA مرسدس بنز که بر روی تریلی‌های Actros مرسدس بنز نیز استفاده میشود.

* کمپرسور کایزر عموما در مدل‌هایی که صرفا برای خارج اروپا طراحی و تولید می شود، برخی از قواعد سختگیرانه‌ی اتحادیه‌ی اروپا را رعایت نکرده و نسخه‌های آلاینده‌تری نیز تولید می کند. در اینجا نیز کمپرسورهای M350 کایزر در دو نسخه‌ی تایر۳ (مخصوص خارج از اروپا) و تایر ۴ تولید عرضه می شود.

مشخصات فنی سایر مدل‌های خانواده کمپرسورهای اسکرو دیزل بزرگ کایزر

در این سری کمپرسورهای کایزر از موتورهای کاترپیلار، مرسدس بنز و کامینز استفاده شده است که هر سه از برندهای خوشنام موتورهای دیزلی هستند.

کمپرسور اسکرو دیزل پرقدرت کایزر
کمپرسور اسکرو دیزل M350

تمامی مدل‌های معرفی شده از سری موبیل ایر کایزر مجهز به کنترلر سیگمای کایزر هستند که با مدیریت توزیع توان به تناسب میزان هوای مورد نیاز بهره‌وری سوخت و آلایندگی گاز اگزوز رو بهینه می سازد. مشابه با دیگر کمپرسورهای اسکرو دیزل مطرح در بازار این کمپرسورها نیز در دو حالت ثابت با تیر حائل و متحرک با شاسی سایت ساختمانی و محور فرمان‌پذیر قابل سفارش هستند.

کاتالوگ کمپرسورهای این مجموعه بر روی صفحه‌ی مربوط به کتب راهنمای کایزر قرار گرفته است.

Call Now Buttonتماس با شرکت