در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا PTS 916

مشخصات کلی:

تصویری تزئینی از PTS 916
PTS 916

در کمپرسورهای جدید اطلس کوپکو تمامی دستگاه های متحرک زیر مجموعه‌ی عناوین XA و XR قابل جمع بندی هستند،‌ اما تا چندسال قبل مدل های نامگذاری دیگری نیز، من جمله PT، PN و XT برای این کمپرسورهای دیزل متحرک استفاده می شده است.

در این نمونه کمپرسور PTS 916، دستگاهی پرتابل با موتور C18 Acert کاترپیلار، دومرحله ای و با ماکسیمم ظرفیت هوادهی ۴۵/۷ مترمکعب بر دقیقه می باشد.

این کمپرسور دیزل اطلس کوپکو قابلیت ارائه فشار عملیاتی از ۰/۵ تا ۱۰/۳ بار را داراست، و موتور آن ۴۲۹ کیلووات توان خروجی دارد.

شاید بپرسید چرا ۹۱۶؟ ما هم نمیدانیم!‌ تنها عدد که در جداول بروشور این دستگاه، در تمامی واحدهای مختلف، به ۹۱۶ نزدیک است ظرفیت تانک سوخت آن، برابر با ۹۰۰لیتر، می باشد.

این کمپرسورها Oil-free (هوای بدون روغن) هستند که این هم شاید برای شما جای سوال باشد، در کدام صنعت به کمپرسوری متحرک برای تولید هوای فشرده ی عاری از روغن نیاز هست؟ احتمالا هیچ صنعتی
در گذشته امکان و تکنولوژي ساخت کمپرسورهای ظرفیت بالا/فشار قوی وجود نداشت، از این رو ناگزیر کمپرسورهای Oil-free برای این مصارف استفاده می شدند.

سایر مشخصات این کمپرسور در جدول زیر قابل مشاهده است:

در جدول مشخصات فنی PTS916 آمده است.
دیتاشیت PTS916

بروشور این کمپرسورها فردا بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

* امکان پیدا کردن این کمپرسور برای اجاره در خارج از ایران وجود دارد. در میان دستگاه های جدید PTS 800 جایگزین این دستگاه شده است.

بروشور کمپرسور PTS 800 اطلس کوپکو نیز فردا بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت