هنگامی که از یک کمپرسور اسکرو دیزل قدرتمند صحبت می کنیم احتمالا XRVS 476 تمام ویژگی‌های مدنظر را تا حد خوبی پوشش می دهد. این کمپرسور اسکرو دیزل دو مرحله‌ای از فشار عملیاتی و همچنین ظرفیت هوادهی هوای فشرده قابل قبولی برخوردار است. تهیه کمپرسور دیزلی که امکان هوادهی مداوم بیش از ۲۵ مترمکعب بر دقیقه در فشارهای عملیاتی نسبتا بالایی چون ۲۵ بار را داشته باشد تصمیم مناسبی برای مصارفی چون حفاری است.

تصویری از کمپرسور XRVS 476
کمپرسور XRVS 476 اطلس کوپکو،‌ اسکرو، دیزل، روغن پاششی، دارای دو استیج هواساز، ۲۵ بار با ۴۷۶ لیتر بر ثانیه دبی هوای فشردهٔ خروجی

کمپرسور اسکرو دیزل XRVS

کمپرسورهای سری XRVS کمپرسورهایی روغن پاششی،‌ با ظرفیت هوادهی تا ۳۶/۱ مترمکعب بر دقیقه یا ۱۲۵۰ فوت مکعب بر دقیقه می باشند. کاربردهای متعددی داشته و از سیستم FuelXpert اطلس کوپکو برای بهینه سازی مصرف سوخت بهره می برند. در کنار این سیستم، Oiltronix نیز دوام بیشتر قطعات را میسر می سازد. این دستگاه‌ها در دماهای منفی ۲۵ تا مثبت ۵۰ درجه سانتیگراد قابلیت عملکرد دارند.

کمپرسور فشار قوی دیزل XRVS 476 اطلس کوپکو دو مرحله ای بوده، ماکسیمم فشار عملیاتی آن ۲۵ بار می باشد. دبی هوای خروجی آن نیز ماکسیمم ۲۷/۶ مترمکعب (یا ۹۷۴ فوت مکعب) بر دقیقه می باشد.

موتور نصب شده بر روی این کمپرسور C 13 ACERT کاترپیلار می باشد که با استاندارد تایر ۳ آلایندگی ایالات متحده مطابقت دارد. توان خروجی این موتور ۳۱۸ کیلووات یا ۴۳۵ اسب بخار می باشد که در سرعت ماکسیمم ۱۶۰۰ دور بر دقیقه به آن دست می یابد.

سایر مشخصات این دستگاه در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

کمپرسور XRVS 476 مجهز به موتور کاترپیلار C13 Acert از تایر ۳ می باشد که دور اسمی ۱۶۰۰ دور بر دقیقه داشته و به نسبت دبی هوای فشرده‌ی خروجی و فشار عملیاتی کمپرسوری کم‌صدا خواهد بود.
تکنیکال شیت کمپرسور XRVS 476

بروشور این کمپرسور بر روی صفحه‌ی بروشورهای کمپرسورهای اطلس کوپکو در قسمت کتب راهنما قرار گرفته است.

در تهیه کمپرسورهای اسکرو دیزل و همچنین اسکرو برقی همواره شرایط محیطی و آب و هوایی و همچنین ارتفاع را مدنظر قرار دهید.

برای مشاوره با کارشناسان معتبر شرکت جهان کمپرسور با شماره‌های تماس که بر روی وبسایت قرار گرفته اند ارتباط برقرار کنید.

Call Now Buttonتماس با شرکت