در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا XRVS 476

مشخصات کلی:

تصویری از کمپرسور XRVS 476
کمپرسور XRVS 476 اطلس کوپکو،‌ اسکرو، دیزل، روغن پاششی، دارای دو استیج هواساز، ۲۵ بار با ۴۷۶ لیتر بر ثانیه دبی هوای فشردهٔ خروجی

کمپرسورهای سری XRVS کمپرسورهایی روغن پاششی،‌ با ظرفیت هوادهی تا ۳۶/۱ مترمکعب بر دقیقه یا ۱۲۵۰ فوت مکعب بر دقیقه می باشند. کاربردهای متعددی داشته و از سیستم FuelXpert اطلس کوپکو برای بهینه سازی مصرف سوخت بهره می برند. در کنار این سیستم، Oiltronix نیز دوام بیشتر قطعات را میسر می سازد. این دستگاه‌ها در دماهای منفی ۲۵ تا مثبت ۵۰ درجه سانتیگراد قابلیت عملکرد دارند.

کمپرسور فشار قوی دیزل XRVS 476 اطلس کوپکو دو مرحله ای بوده، ماکسیمم فشار عملیاتی آن ۲۵ بار می باشد. دبی هوای خروجی آن نیز ماکسیمم ۲۷/۶ مترمکعب (یا ۹۷۴ فوت مکعب) بر دقیقه می باشد.

موتور نصب شده بر روی این کمپرسور C 13 ACERT کاترپیلار می باشد که با استاندارد تایر ۳ آلایندگی ایالات متحده مطابقت دارد. توان خروجی این موتور ۳۱۸ کیلووات یا ۴۳۵ اسب بخار می باشد که در سرعت ماکسیمم ۱۶۰۰ دور بر دقیقه به آن دست می یابد.

سایر مشخصات این دستگاه در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

کمپرسور XRVS 476 مجهز به موتور کاترپیلار C13 Acert از تایر ۳ می باشد که دور اسمی ۱۶۰۰ دور بر دقیقه داشته و به نسبت دبی هوای فشرده‌ی خروجی و فشار عملیاتی کمپرسوری کم‌صدا خواهد بود.
تکنیکال شیت کمپرسور XRVS 476

بروشور این کمپرسور بر روی صفحه‌ی بروشورهای کمپرسورهای اطلس کوپکو در قسمت کتب راهنما قرار گرفته است.

Call Now Buttonتماس با شرکت