در کمپرسور اسکرو دیزل اطلس کوپکو یک قاعده سرانگشتی بیاموزیم: X یعنی دیزل، R یعنی دارای دو المنت هواساز، H یعنی ۲۰ بار (در ۲ استیجی‌های فشار قوی)، S یعنی کم‌صدا، و عدد سه رقمی دبی هوای فشرده خروجی است، یا به لیتر بر ثانیه و یا به فوت مکعب بر دقیقه.

در اینجا XRHS 366

مشخصات کلی:

اطلاعات فنی کمپرسور اسکرو دیزل XRHS 366 اطلس کوپکو
معرفی اجمالی اطلاعات فنی

این کمپرسورها نزدیک‌ترین مدل به کمپرسورهای قدیمی XR 350 هستند، ۲۲/۲ مترمکعب بر دقیقه معادل ۳۶۶ لیتر بر ثانیه دبی هوای فشرده‌ی آنها بوده و این میزان هوا را با بهره‌گیری از ۲ استیج هواساز با فشار عملیاتی ۲۰ بار تحویل میدهند. به دلیل حجم هوا و فشار بالا کمپرسورهای قدرتمند و بسیار مناسبی برای فعالیت‌های حفاری هستند. در این رنج کمپرسورهای مختلفی از اطلس کوپکو و اینگرسول‌ رند ارائه شده است که XATS 377 و XATS 456 نمونه‌های هم‌سطح بوده و برای نمونه‌ی قدرتمندتر آن در میان مدل‌های اطلس کوپکو به XATS 800 و در میان مدل‌های اینگرسول رند (دوسان کنونی) به XP 900 میتوان اشاره داشت.

بروشور این کمپرسورها پیشتر در صفحه‌ی مربوطه قرار گرفته است.

این کمپرسور اسکرو از موتور دیزل کاترپیلار مدل C9 ACERT T3 بهره می برد که زیر بار تا ۱۸۰۰ دور بر دقیقه سرعت داشته و در حالت استراحت و آنلود ۱۳۰۰ دور بر دقیقه میزند. این کمپرسور در فاصله ۱ متری ۱۰۰ و در فاصله ۷ متری ۷۲ دسی بل آلودگی صوتی دارد. در جدول زیر اطلاعات فنی مقایسه‌ای این مدل و مدل‌های XRS 396 و XRHS 506 اطلس کوپکو را ملاحظه می کنید. این کمپرسورهای از کمپرسورهای اسکروی جدیدتر اطلس هستند.

سه کمپرسور اسکرو دیزل اطلس را با یکدیگر مقایسه کنیم.
دیتاشیت

تمام این کمپرسورهای دیزل مشابه با قریب به اتفاق کمپرسورهای دیزل دیگر یک شیر خروجی هوای فشرده ۲ اینچی دارند.

Call Now Buttonتماس با شرکت