یکی دیگر از کمپرسورهای اسکرو برقی اطلس کوپکو را در مطلب زیر بررسی خواهیم کرد:

در اینجا GA 45

مشخصات کلی:

کمپرسور GA 45 برای استفاده در صنایع مختلفی، با توجه به فشار و ظرفیت هوادهی آن، مورد توجه می باشد که از میان آن‌ها می توان به کارخانجان ریسندگی، بافندگی، تولید لوازم خانگی و … اشاره داشت.

این کمپرسور در دو مدل GA 45 و +GA 45 تولید می شود که مدل‌های پلاس (+) جدیدتر بوده و ظرفیت هوادهی (cfm/لیتر بر ثانیه/مترمکعب بر دقیقه) بیشتری دارند. هر دوی این مدل‌ها در نسخه‌های فول‌ فیچر نیز ارائه می شوند که مجهز به درایر داخلی هستند.

کمپرسورهای GA دسته‌ی کمپرسورهای برقی اطلس کوپکو بوده و عدد مقابل دو حرف GA نشاندهنده‌ی توان موتور نصب شده بر روی آنهاست. این کمپرسورها در مقایسه با مدل‌های برقی برندهای کمپرسورسازی دیگر، همچون اینگرسول رند و کایزر،‌ سرویس و نگهداری بسیار راحتتری داشته و تخصص مورد نیاز برای تعمیرات و همچنین قطعات یدکی آنها نیز در ایران به مراتب آسانتر در دسترس مصرف‌کننده خواهد بود.

همانطور که در جدول بالا مشاهده می شود این کمپرسورها در فشارهای مختلفی از ۷/۵ تا ۱۳ بار تولید شده و رنج دبی‌های هوادهی مختلفی را نیز پوشش می دهند، از ۵/۵ تا ۷/۷ مترمکعب بر دقیقه (بسته به فشار مورد نیاز و متناظر در جدول)

ابعاد کمپرسورهای GA 45 و GA 45 پلاس

*کمپرسورهای VSD یا Variable Speed Drive دارای اینورتور بوده و امکان بهره بردن از برق متناوب (دریافت برق متغیر بسته به نیاز دستگاه)‌ را دارا می باشند.

** بروشور این دسته از کمپرسورها پیشتر بر روی صفحه‌ی مربوط به کاتالوگ‌های اطلس کوپکو قرار گرفته است.

Call Now Buttonتماس با شرکت