مشخصات فنی کمپرسور ASD 60 t
دیتاشیت کمپرسور ASD 60 T

کمپرسورهای برقی کایزر یکی از سه برند قابل اطمینان صنعت هوای فشرده هستند، با این تفاوت که کایزر در ایران فعالیت نداشته، علاقه‌ای هم نشان نمیدهد. فعالیت گذشته‌ی اطلس کوپکو و اینگرسول رند، بازار قطعات یدکی آنها را شکل داده است، بازاری که کایزر عمیقاََ از آن بی بهره است و مصرف‌کننده در هنگام تامین قطعات دچار مشکل میشود.

کمپرسور اسکرو برقی ASD 60 T کایزر از خانواده کمپرسورهای ASD کایزر است (رجوع به کتب راهنما)، خانواده‌ای از کمپرسورهای اسکرو با ظرفیت‌های هوادهی ۰/۸۹ تا ۶/۳۹ مترمکعب بر دقیقه و فشارهای عملیاتی ۵/۵ تا ۱۵ بار. خانواده‌ای از کمپرسورهای کایزر که داعیه‌‌ی بهره‌وری بالاتر در عین مصرف کمتر و البته دوستداری محیط توامان با سهولت نگهداری را دارد. کایزر وعده‌ای بیجا نمیدهد و عمل می کند، اما ادعای سهولت نگهداری در بازاری با رقیبی چون کمپرسورهای GA اطلس کوپکو، کمی غیرواقعی است.

تکنسین‌های فنی کمپرسورهای هوای اسکرو برقی میدانند که دسترسی به قطعات داخلی کمپرسورهای کایزر از بالا و GA اطلس کوپکو از کنار بوده و به طور کلی نقطه‌ی برتری اطلس کوپکوهای برقی بر کایزرهای هم‌رده محسوب میشود. در این نسخه از کمپرسورهای کایزر، خانواده‌ی ASD، نقطه دسترسی مشابه با کمپرسورهای GA از کنار می باشد:

نقطه دسترسی برای نگهداری و تعمیر کمپرسور اسکرو
سهولت دسترسی در کمپرسورهای ASD کایزر

ASD 60 T در ۳ فشار عملیاتی ۷/۵، ۱۰ و ۱۳ بار و با دبی‌های هوای فشرده خروجی متناظر ۵/۵۳، ۴/۴۹ و ۳/۳۷ به بازار عرضه می شود. این کمپرسورها به موتوری ۳۰ کیلوواتی مجهز بوده و از این رو GA 30 + گزینه‌ی مناسبی برای جایگزینی و یا مقایسه محسوب می شود:

معرفی، نقد و بررسی کمپرسور +GA 30

همچنین بیشینه فشار در این کمپرسورها به ترتیب ۸/۵، ۱۲ و ۱۵ بار می باشد.

کمپرسورهای ASD کایزر همگی VSD هستند، به زبان ساده موتور آنها قابلیت کار در سرعت‌های مختلف را دارد تا به میزان مورد نیاز شما هوا تحویل دهد، نه بیشتر، نه کمتر و این یعنی بهینه‌سازی مصرف انرژي.

کمپرسورهای کایزر به سپراتورهای سانتریفیوژ و نیز درایرهای تبریدی مجهز هستند.

خشک کن هوای فشرده کایزر
درایر تبریدی در کنار کمپرسور ASD 60 T

پکیج این کمپرسور به طور کلی مشتمل بر شاسی و بدنه، عایق صدا، دمپ ارتعاش، واحد هواساز، کوپلینگ مستقیم بدون دنده، موتور الکتریکی، قطعات الکتریکی کنترلر، ترانسفورمر کانورتر زیمنس و واسط‌های تماسی سیستم تهویه، کولر خنک کننده آلومینیومی و سیال خنک کننده، درایر تبریدی و در نهایت آپشن بهره‌مندی از سیستم ریکاوری حرارت می باشد.

Call Now Buttonتماس با شرکت