در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا P425/HP375WCU

مشخصات کلی:

این کمپرسورهای دوسان در دو فشار پایین و بالا تولید می شوند که فشار پایین آنها ۷ بار و فشار بالا ۱۰/۳ بار می باشد. متناظراً ظرفیت هوادهی آنها برای فشارهای فوق به ترتیب ۴۲۵ و ۳۷۵ سی‌اف‌ام معادل ۱۲ و ۱۰/۶ مترمکعب بر دقیقه می باشند. موتور این مدل و مدل های ظرفیت های بالاتر همگی کامینز (QSB (T4i است: ۴/۵ لیتری ۴ سیلندر برای مدل مورد نظر در این پُست و ۶/۷ لیتری ۶ سیلندر برای مدل های HP450 – VHP400WCU – P600  XP535WCU.

مشخصات بیشتر این مدل در جدول زیر قابل مشاهده می باشد.

 

* بروشور این کمپرسورهای دیزل دوسان بر روی صفحه‌ی اینگرسول رند به آدرس زیر قرار گرفت:

اینگرسول رند و دوسان

** شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

Call Now Buttonتماس با شرکت