در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا ZR 315 VSD

مشخصات کلی:

zr315vdff
کمپرسور اسکرو برقی اطلس کوپکو، مدل ZR 315 سرعت متغیر و مجهز به درایر داخلی

این کمپرسورهای ۳۱۵ کیلوواتی در دو مدل آب‌خنک و هواخنک و در فشارهای ۸/۶ و ۱۰/۴ بار ساخته می شوند و بازه‌های هوادهی آنها به ترتیب برابر با ۱۴/۵ تا ۴۹/۸ و ۱۲/۷ تا ۴۴/۹ مترمکعب بر دقیقه می باشد. این کمپرسورها در مدل ۸/۶ بار قادر به کار در سه فشار مینیمم، موثر و ماکسیمم هستند که عبارتند از ۳/۵، ۷ و ۸/۶ بار و این مقادیر برای مدل ۱۰/۴ نیز ۶، ۹ و ۱۰/۴ بار هستند.

کمپرسورهای ZR اطلس کوپکو بدون روغن (Oil-free) بوده و سطح صدایی در حدود ۷۵ دسی‌بی دارند.

در صورت خریداری نسخه‌ی فول فیچر این کمپرسورها درایر (خشک کن) به همراه دستگاه و در داخل پکیج کمپرسور خواهد بود، در غیر اینصورت با توجه به مدل کمپرسور و نیاز خود و نیز نمودار زیر که درایرهای مختلف اطلس کوپکو را دسته بندی کرده است می توانیم مدل مناسب برای هوای فشرده ی خود را انتخاب کنیم.

چارت نقطه شبنم/FAD برای خشک‌کنهای اطلس کوپکو
انتخاب درایر مناسب اطلس کوپکو با آگاهی از نقطه شبنم مطلوب و دبی هوای فشرده‌ی مورد استفاده

در نمودار فوق، محور عمودی نقطه شبنم (به درجه سانتی گراد و یا درجه فارنهایت) و محور افقی دبی هوای خروجی (با واحدهای لیتر بر ثانیه و یا فوت مکعب بر دقیقه) می باشند.

** بروشور این کمپرسورها بر روی صفحه کتاب‌های راهنمای اطلس کوپکو قرار داده شد.

Call Now Buttonتماس با شرکت