در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای کایزر و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا M 50

مشخصات کلی:

تصویر m50
کمپرسور M50 کایزر، ۵ مترمکعب بر دقیقه هوای فشرده با فشار ۷ بار

این کمپرسورهای کم‌صدا،‌ قدرتمند و سبک کایزر با ظرفیت هوادهی ۵ مترمکعب بر دقیقه و فشار کاری ۷ بار دارای موتور V1505-T کوبوتا می باشد. این موتور ۳۲/۵ کیلووات توان در سرعت ۳۲۰۰ دور بر دقیقه ارائه می دهد. باقی مشخصات فنی این دستگاه در جدول زیر قابل مشاهده است.

دیتاشیت ام ۵۰
مشخصات فنی M 50 کمپرسور اسکرو دیزل کایزر

این کمپرسور برای عملیات‌ راه سازی، نیلینگ و حفاری مناسب می باشد.

خریداران کمپرسورهای کایزر در ایران می بایست مدنظر قرار دهند که این دستگاه ها دارای نمایندگی در ایران نبوده و همانطور که پیش‌تر در مطلب ذیل عنوان گردید، قصدی نیز برای برپایی چنین نهادی ندارد.

کمپرسور کایزر در ایران

از این رو در هنگام خرید متوجه ریسک های تهیه‌ی چنین دستگاهی، من جمله هزینه های نگهداری و کم‌یابی قطعات آن، باشند.

* به طور کلی برای انتخاب یک کمپرسور نخست ظرفیت هوادهی و فشار کاری مدنظر خود را تعیین می کنیم. لیکن دبی اسمی کمپرسورها ظرفیت هوادهی در سطح دریا می باشد که با افزایش ارتفاع اندکی کاهش می یابد؛ از این رو، و همچنین از آنجایی که بهتر است کمپرسور استراحت داشته و دائم زیر بار نباشد،‌ کمپرسوری با حدود ۱۵ درصد ظرفیت هوادهی بیشتر از سطح نیاز خود تهیه می کنیم.

Call Now Buttonتماس با شرکت