در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا XP825WCU

مشخصات کلی:

تصویری از کمپرسور دیزل اینگرسول‌رند مدل XP 825
کمپرسور دیزل اینگرسول رند مدل XP825

در میان کمپرسورهای دیزل اینگرسول رند، کمپرسورهای XP و HP به ترتیب دارای فشارهای عملیاتی حداکثر ۸/۶ و ۱۰/۳ بار هستند. برای فشارهای بالاترمی بایست به سراغ کمپرسورهای VHP و XHP رفت. در مدل XP 825 WCU،‌ فشار عملیاتی برابر با ۸/۶ بار بوده، دبی هوادهی ۸۲۵ فوت مکعب بر دقیقه برابر با ۲۳/۴ مترمکعب بر دقیقه می باشد. W نشاندهنده‌ی آب‌خنک بودن دستگاه (قریب به اتفاق کمپرسورهای دیزل آب‌خنک می باشند به جز مدل‌های معدودی از کمپرسورهایی که از موتورهای خاصی از Deutz بهره می برند) و CU مخفف برند مدل آن، کامینز، می باشد.

در ادامه دیتاشیت (برگه اطلاعات فنی) کمپرسورهای دیزل فشار معمولی اینگرسول رند را ملاحظه می کنید؛‌ این مدل‌ها عبارتند از
HP 675 WCU، XP 750 WCU، HP 750 WCU ، XP 825 WCU.

در جدول دیتای تکنیکال کمپرسورهای اسکرو دیزل اینگر سول رند در مدل‌های مجهز به موتور قدرتمند کامینز آمده است که برای عملیات حفاری و امور پالایشگاهی مناسب هستند.
مشخصات فنی و ابعاد کمپرسورهای دیزل اینگرسول رند در مدل‌های ۱۹/۱، ۲۱/۲ و ۲۳/۴ مترمکعب بر دقیقه‌ای با فشار عملیاتی ۱۰/۳ و ۱۲/۱ بار

* شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

تصویری از عقد قرارداد میان دوسان و اینگرسول رند برای انتقال مالکیت زیرمجموعه‌ی باب‌کت
توافق دوسان و اینگرسول رند

** دیتاشیت این سری کمپرسورهای اینگرسول رند/دوسان (مشتمل بر مدل‌های  – HP675WCU – XP750WCU HP750WCU – XP825WCU ) تا ساعتی دیگر بر روی سایت قرار خواهد گرفت:

اینگرسول رند و دوسان

 

Call Now Buttonتماس با شرکت