در سه پست قبل به معرفی سه کمپرسور از کایزر پرداختیم، در این هفته دو مدل دیگر را نیز بررسی خواهیم کرد، M 135 اسکرو دیزل کایزر موضوع بحث مطلب فعلی است و در مطلب بعدی به M 350 پرقدرت خواهیم پرداخت.

M 135

مشخصات فنی
مشخصات فنی M 135 کایزر در کنار مدل‌های M 122، M 123 و M 170

کمپرسور اسکرو دیزل M 135 کایزر در فشارهای عملیاتی ۱۰، ۱۲ و ۱۴ بار طراحی، ساخته و به بازار عرضه می شود و در این فشارها به ترتیب از ظرفیت هوادهی ۱۳، ۱۲ و ۱۰/۵ مترمکعب بر دقیقه بهره میبرد.

در میان برندهای موتور دیزل اسامی متعددی حضور دارند که قریب به اتفاق موتورهای مناسب و قابل اتکا هستند، هوندا، مرسدس بنز و کوبوتا از این دسته هستند. لیکن در بازار ایران سه برند معتبر اطمینان خاطر بیشتری برای مصرفه‌کنندگان هوای فشرده فراهم می‌آورند و در هنگام فروش نیز فروشنده بر آنها تاکید می کند: کاترپیلار، جان دیر و دویتز.

تصویر موتور کمپرسور دیزل دویتز - کمپرسور کایزر
موتور دیزل TCD 2013 L04 دویتز

در ساخت این کمپرسور از موتور TCD 2013 L04 دویتز استفاده شده است. این موتور در ماکسیمم سرعت اسمی خود، ۱۸۰۰ دور بر دقیقه، ۱۲۲ کیلووات معادل ۱۶۳/۶ اسب بخار توان خروجی در اختیار المنت کمپرسور قرار می دهد (دیتاشیت). (البته حدود ۴ کیلووات از این توان صرف فن خود موتور خواهد شد)

کایزر خانواده‌ی Powerhouse کمپرسورهای دیزل خود را به عنوان کمپرسورهایی که در شرایط سخت کاری نیز عملکرد و دوام خوبی دارند، به بازار معرفی کرد. این مجموعه شامل مدل‌های جدول فوق،‌ یعنی M 122،‌ M 123، M 135 و M 170 و مدل‌های دیگری چون M 125، می باشد و همگی با موتورهای TCD 2012 و TCD 2013 دویتز (۴ یا ۶ سیلندر) عرضه می شوند. این مجموعه کمپرسورها از ۱۰ تا ۲۰ مترمکعب بر دقیقه ظرفیت هوادهی هوای فشرده (FAD) داشته و در دماهایی بالاتر از ۵۰ درجه سانتیگراد نیز به راحتی کار می کنند. همچنین کمپرسورهای دیزل پاورهاوس کایزر را میتوان برای کار در دماهای کمتر از منفی ۱۰ درجه سانتیگراد نیز مجهز و آماده‌ی کار کرد. ماکسیمم فشار عملیاتی این کمپرسورها ۱۴ بار می باشد.

تصویر کمپرسور
M 135
Call Now Buttonتماس با شرکت