در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا XAS 88 Kd

مشخصات کلی:

تصویر تزئینی
XAS 88 KD، کمپرسور اسکرو دیزل اطلس کوپکو با ۷ بار فشار عملیاتی و ۵ مترمکعب بر دقیقه FAD
مجهز به موتور کوبوتا

کمپرسورهای سری ۸ اطلس کوپکو، کمپرسورهای کوچک متحرک دیزلی هستند که برای مصارف راهسازی بسیار مناسب می باشند؛ ویژگی های محافظتی این کمپرسورها از سایبان HardHat و تایرهای زمستانی، تا سیستم رنگ چندلایه‌ی ضدزنگ همگی این سری کمپرسورهای دیزل اطلس کوپکو را برای مصارف راه‌سازی ایده آل می سازند.

فشار عملیاتی XAS 88 Kd هفت بار بوده و ظرفیت هوادهی آن برابر با ۵ مترمکعب بر دقیقه می باشد. این دستگاه مشابه با برخی کمپرسورهای دیگر این سری، من جمله XAHS 38 Kd، XAS 58 Kd، XAS 68 Kd، XATS 68 Kd، XAS 78 Kd، XAS 48 KdG و XAS 68 KdG، از موتور V1505 T کوبوتا بهره‌مند است که ۴ سیلندر بوده در سرعت ۳۰۰۰ دور بر دقیقه ۳۳ کیلووات توان خروجی دارد. سرعت چرخش شافت این موتور در حالت خلاص نیز ۱۸۵۰ دور بر دقیقه می باشد.

مشخصات عمومی کمپرسورهای این سری در دو جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

* تا ساعتی دیگر بروشور کمپرسورهای سری ۸ اطلس کوپکو بر روی صفحه‌ی مربوط به دستگاه‌های اطلس کوپکو در بخش کتب راهنما قرار خواهد گرفت.

اطلس کوپکو

 

Call Now Buttonتماس با شرکت