در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا C185WKU-T2

مشخصات کلی:

تصویر تزئینی
کمپرسور C 185 WKU دوسان/اینگرسول رند – با ۵/۲۴ مترمکعب هوادهی تا ۸/۶ بار فشار عملیاتی
مجهز به موتور کوبوتا

این کمپرسورها که با موتور کوبوتا کار می کنند، از یک سایبان جدید یک تکه‌ی قفل‌شونده، سبک و ایرودینامیک که از کامپوزیت‌های عملا تخریب ناپذیر بهره می برد. طراحی فشرده نیز امکان مانور بهتر در مکان های تنگ را برای آن فراهم آورده است.

ظرفیت هوادهی این کمپرسورهای ۵/۲۴ مترمکعب بر دقیقه و فشار اسمی آنها ۱۰۰ پاوند نیرو بر اینچ مربع برابر با ۶/۹ بار است. رنج فشار عملیاتی آن از ۵/۵ تا ۸/۶ بار می باشد.

موتور کوبوتای نصب شده بر روی این دستگاه از مدل V2403 چهار سیلندر بوده که در سرعت ۲۶۰۰ دور بر دقیقه ۴۷/۸ کیلووات توان ارائه میدهد. این موتورها با تایر۲ استانداردهای آلایندگی همخوانی داشته و قابلیت ۸ ساعت کار مداوم را دارند.

* بروشور این کمپرسورها تا ساعتی دیگر بر روی سایت و در صفحه‌ی اختصاصی کمپرسورهای دوسان/اینگرسول رند، به آدرسی که در زیر آمده، قرار خواهد گرفت.

** شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

تصویری از عقد قرارداد میان شرکت‌های دوسان و اینگرسول رند برای انتقال مالکیت باب کت
عقد قرارداد میان دوسان و اینگرسول رند و انتقال مالکیت واحد تولیدی باب کت

*** در عنوان این کمپرسور عدد ۱۸۵ معرف میزان هوادهی به فوت مکعب بر دقیقه، C کمپرسور متحرک دیزل، W آب‌خنک و KU نشاندهنده ی موتور نصب شده بر روی دستگاه (Kubota) می باشند.

Call Now Buttonتماس با شرکت