در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای کایزر و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا CSG 120-2 A

مشخصات کلی:

تصویری از کمپرسور CSG 120 کایزر
کمپرسور اسکرو برقی کایزر مدل CSG 120

این سری کمپرسورها، کمپرسورهای بدون روغن (Oil-free) کایزر می باشند که در مدل های CSG-2، DSG-2 و FSG-2 تولید می شوند. از مزایای این کمپرسورها آسانی بهره‌گیری از هوای گرم‌شده، استفاده از دستگاه در حالت استندبای (بهره‌وری بالاتر انرژي) و آسانی نگهداری و تعمیرات می باشد.

بروشور این کمپرسورها از این لینک قابل دسترسی می باشد

مدل CSG 120-2 A در ۴ فشار عملیاتی ۴، ۶، ۸ و ۱۰ بار و به ترتیب با دبی هوای فشرده‌ی خروجی ۱۲/۹۷، ۱۲/۹۲، ۱۲ و ۱۰/۴۳ مترمکعب بر دقیقه تولید می شود. فشار ماکسیمم مثبت دو مدل اول ۶ بار می باشد.

موتور نصب شده بر روی دستگاه CSG 120/2 A هفتاد و پنج کیلووات و سطح صدای تولیدی آن ۷۳ دسی‌بل می باشد.

کمپرسورهای CSG در مدل‌های ۱۲۰ و ۱۳۰ دارای موتورهای به ترتیب ۷۵ و ۹۰ کیلوواتی،‌ در فشارهای ۶ تا ۱۰ و یک نسخه ۴ بار برای مدل ۱۲۰ تولید می شوند.

* به طور کلی برای انتخاب یک کمپرسور نخست ظرفیت هوادهی و فشار کاری مدنظر خود را تعیین می کنیم. لیکن دبی اسمی کمپرسورها ظرفیت هوادهی در سطح دریا می باشد که با افزایش ارتفاع اندکی کاهش می یابد؛ از این رو، و همچنین از آنجایی که بهتر است کمپرسور استراحت داشته و دائم زیر بار نباشد،‌ کمپرسوری با حدود ۱۵ درصد ظرفیت هوادهی بیشتر از سطح نیاز خود تهیه می کنیم.

** همانطور که پیش‌تر در مطلب ذیل مطرح شد، کمپرسور کایزر در ایران نمایندگی نداشته، علاقه‌ای به حضور در بازار کشور ما ندارد و ۱۵ سال است که این سیاست در این شرکت به قوت خود باقی است:

کمپرسور کایزر در ایران

برای اطلاع از گزینه های جایگزین موجود در بازار ایران، لطفا با شماره های شرکت ۰۲۱۴۴۹۸۸۵۷۷ و ۰۲۱۴۴۹۸۸۵۷۸ ارتباط حاصل نموده و یا برای ما فکس بفرستید: ۰۲۱۴۴۹۸۰۲۳۴
همچنین ایمیل Info@JahanCompressor.com راه ارتباطی الکترونیک ما و شماست.

Call Now Buttonتماس با شرکت