در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای کایزر و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا ESD 375

مشخصات کلی:

تصویری از کمپرسور اسکرو برقی کایزر مدل ESD 375
کمپرسور اسکرو برقی کایزر

نسخه‌های استاندارد این کمپرسورها در دو مدل ESD 375 و ESD 445 تولید می شوند، نسخه‌های SFC نیز مدل های دارای کانورتر (Variable Speed Drive) می باشند.

کمپرسور برقی ESD 375 کایزر در سه فشار ۷/۵، ۱۰ و ۱۳ بار به ترتیب با ظرفیت‌های هوادهی ۳۷/۸۵، ۳۰/۱۳ و ۲۴/۳۴ مترمکعب بر دقیقه تولید می شوند. موتور نصب شده بر روی این مدل ۲۰۰ کیلووات می باشد. سطح صدای تولیدی این دستگاه نیز ۷۵ دسی‌بل است.

مشخصات کامل این دو مدل کایزر در جدول زیر قابل مشاهده است:

در جدول مشخصات فنی مدل‌های ESD 375 و ESD 445 کمپرسورهای برقی کایزر آمده است.
ESD 375 & 445 اسکرو برقی‌های کایزر

بروشور این کمپرسورهای برقی کایزر نیز از لینک زیر قابل دسترسی می باشد:

ESD Series

در میان مدل‌های سرعت متغیر (VSD) که در برند کمپرسورسازی کایزر SFC شناخته می شوند، دو مدل ESD 375 SFC و ESD 445 SFC مدل های دارای کانورتر این لاین می باشد. ظرفیت هوادهی این مدل‌ها بسته به نیاز مصرف کننده متغیر می باشد.

دیاگرام عملیاتی کمپرسورهای اسکرو برقی کایزر در ۱۳ مرحله آمده است.
چارت عملیاتی کمپرسورهای اسکرو برقی کایزر

دیاگرام عملکرد این کمپرسورها نیز مشابه با سایر کمپرسورهای اسکرو می باشد. واحد هواساز اسکرو(۳) به وسیله‌ی موتور الکتریکی (۴) به چرخش درمی آید. روغن تزریقی برای خنک‌کنندگی در سپراتور (۵) مجددا جدا می شود. (۶تا۹) فن یکپارچه  خنک‌سازی پکیج کمپرسور و جریان مکفی هوای خنک‌کننده را برای کولر هوا و افترکولر هوای فشرده فراهم میآورد.

Call Now Buttonتماس با شرکت