در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا RS37

توضیحات کلی:

تصویری از کمپرسور RS 37 اینگرسول رند
کمپرسور RS 37 اینگرسول رند

کمپرسورهای RS سری جدید کمپرسورهای روغن پاششی برقی اینگرسول رند می باشند و در سه نسخه‌ی متفاوت در مطابقت با استانداردهای متفاوت هوادهی، ایزوهای کلاس‌های ۱.۵.۱ و ۱.۴.۱،‌ تولید می شوند. در نسخه‌های ۵۰ هرتز این کمپرسورها (مطابق با برق کشور ایران) کمپرسور RS 37i در ۴ فشار عملیاتی ۷/۵، ۸/۵، ۱۰ و ۱۴ بار به ترتیب ۶/۶، ۶/۳، ۵/۸ و ۴/۶ مترمکعب بر دقیقه ظرفیت هوادهی دارند. این کمپرسورها همانطور که از نام آنها بر می‌آید دارای موتوری با ۳۷ کیلووات توان اسمی می باشند.

کمپرسورهای RS 37ie و RS 37i تفاوت‌های جزئی در ظرفیت هوادهی دارند. کمپرسور RS 37n تنها در مدل ۱۰ بار تولید شده و VSD است.
دیتاشیت کمپرسورهای RS 37

* بروشور این لاین کمپرسورهای دوسان/اینگرسول رند تا ساعاتی دیگر بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

** شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

تصویری از عقد قرارداد میان شرکت‌های دوسان و اینگرسول رند برای انتقال مالکیت باب کت
عقد قرارداد میان دوسان و اینگرسول رند و انتقال مالکیت واحد تولیدی باب کت
Call Now Buttonتماس با شرکت