در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا XAMS 486

مشخصات کلی:

تصویری تزئینی از XAMS486
XAMS486

تعدادی از کمپرسورهای اطلس کوپکو با موتورهای مرسدس ساخته می شوند؛ من‌جمله این دستگاه‌ها می توان به XAS426، XAMS376، XAMS486، XAMS586، XAHS306 اشاره کرد که همگی تک استیج (یک مرحله ای) هستند. در میان این موارد XAMS 486 فشار نرمال ۸/۶ بار و ظرفیت هوادهی ۴۸۷ لیتر بر ثانیه دارد که به ترتیب معادل ۱۲۵ psig و ۲۹/۲ مترمکعب بر دقیقه می باشند. تمامی این دستگاه‌ها روغن‌پاششی و هواخنک می باشند. ظرفیت سیستم روغن XAMS 486 برابر با ۹۰ لیتر می باشد. موتور این کمپرسور Mercedes OM926LA-6L شش سیلندر و توان خروجی آن ۲۳۰ کیلووات می باشد. این توان خروجی در ۲۱۰۰ دور در دقیقه به دست می آید و در حالت unloaded دور آن به ۱۳۰۰ دور در دقیقه کاهش می یابد.

سطح صدای تولیدی این کمپرسور ۱۰۲ دسی‌بل می باشد. (پر سر و صدا)

در جدول مشخصات فنی XAMS486 در کنار چند مدل کمپرسور دیزل دیگر مبسوط آمده است.
دیتاشیت XAMS486 در کنار XAMS376 – XAMS486 – XAMS586 – XAHS306

سایر ویژگی ها و مشخصات این کمپرسور و سایر کمپرسورهای اسکروی دیزلی نام برده شده در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

 

* بروشور معرفی کامل کمپرسورهای تک استیج و دومرحله ای این سری دیزل اسکروی اطلس کوپکو (موتور مرسدس) بر روی صفحه‌ی مربوط به آن قرار خواهد گرفت:

اطلس کوپکو

Call Now Buttonتماس با شرکت