تصویر کمپرسور دیزل کایزر
کمپرسور اسکرو دیزل کایزر – M31

کایزر، مشهورترین برند آلمانی در طراحی و ساخت کمپرسورهای هواست؛ این برند در کنار اطلس کوپکوی سوئدی و اینگرسول‌رند آمریکایی (حالا دوسان کره‌ای) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کمپرسور هوا در جهان است. شرکت کایزر بیش از ۱۵ سال است که در مورد بازار ایران سیاستی بسیار محافظه‌کارانه داشته و برخلاف اطلس کوپکو که در فرجه‌های پدید آمده فورا خود را به بازار ایران رسانده، رغبتی به حضور در بازار ایران نشان نداده است.

در این مطلب به معرفی و بررسی یکی از کمپرسورهای خوب دیزل کایزر خواهیم پرداخت: M 31

کمپرسور اسکرو دیزل M 31 ظرفیت هوادهی هوای فشرده‌ای معادل ۳/۱۵ مترمکعب بر دقیقه داشته و این هوا در فشار عملیاتی ۷ بار از شیر خروجی کمپرسور خارج میشود. این کمپرسور از موتوری آب‌خنک و ۳ سیلندر ساخت کوبوتا بهره می برد که در سرعت ۲۹۹۰ دور بر دقیقه ۲۴/۱ کیلووات توان خروجی در اختیار کمپرسور هوا قرار می دهد. کمپرسوری پرسروصداست که از دور موتور آن نیز همینطور انتظار می رود: صدایی نزدیک ۱۰۰ دسی‌بل در کنار دستگاه و حدود ۷۰ دسی‌بل در فاصله ۱۰ متری.
این کمپرسور ۵۶۰ کیلوگرم وزن دارد.

مزایا و ویژگی‌های خوب این دستگاه عبارتند از روتورهای پروفیل سیگمای کایزر، کنترل ضدانجماد،‌ عملکرد خوب و نگهداری آسان. راه‌اندازی این کمپرسور نیز به نسبت برخی از مدل‌های دیگر کایزر آسانتر می باشد.

M27 کایزر و M31 کایزر
مقایسه مشخصات فنی کمپرسورهای دیزل کایزر، مدل‌های M27 و M31

این کمپرسور با توجه به دبی خروجی (FAD) و فشار هوای فشرده‌ی اسمی آن برای عملیات نیلینگ گزینه‌ای مناسب می باشد.

دفترچه راهنمای کمپرسورهای M 27  و M 31 کایزر بر روی صفحه‌ی مربوط به کتب راهنمای این برند قرار گرفت:

کایزر

Call Now Buttonتماس با شرکت