در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا P185WDO-T4F

مشخصات کلی:

تصویر کمپرسور
کمپرسور اسکرو دیزل دوسان، P 185 W

این کمپرسورهای دوسان همانطور که از نام آن ها برمیآید ۱۸۵ فوت مکعب بر دقیقه (cfm) برابر با ۵/۲ مترمکعب بر دقیقه ظرفیت هوادهی دارند؛ فشار اسمی عملیاتی آنها ۶/۹ بار و رنج فشار هوای خروجی آنها بین ۵/۵ تا ماکسیمم ۸/۶ بار می باشد.

این دستگاه ها برخلاف مدل های C185 و P250 که با موتورهای دویتز و یا جان دیر تجهیز شده اند از موتورهای خود شرکت دوسان، مدل D24 استفاده می کنند که استانداردهای تایر ۴ نهایی (TF4 Final) را نیز رعایت می کنند. این موتور در سرعت ماکسیمم ۲۶۰۰ دور بر دقیقه ۳۶/۴ کیلووات توان ارائه می دهند و در حالت خلاص با دور ۱۷۰۰ دور بر دقیقه کار می کنند؛ این موتورها قابلیت ۱۰ ساعت کار مداوم با فول لود را دارند.
سایر مشخصات این مدل و مدل های C 185 با موتور دویتز، C185 با موتور کوبوتاو p250 با موتور دویتز را در جدول زیر مشاهده می کنید:

در جدول مشخصات فنی کمپرسورهای دیزل دوسان آمده است.
مشخصات فنی کمپرسورهای C185 موتور دویتز، کوبوتا و دوسان در کنار P 250 موتور دویتز

این کمپرسور برای عملیات‌ راه سازی، نیلینگ و حفاری مناسب می باشد.

کمپرسورهای دوسان مشابه با اتومبیل های کره ای از آپشن های فراوانی برخوردارند که لیست آنها (برای این مدل) در دفترچه راهنمای این آن در صفحه‌ی متعلق به کمپرسورهای دوسان/اینگرسول رند قابل دسترسی است:

اینگرسول رند و دوسان

* شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

تصویری از عقد قرارداد میان شرکت‌های دوسان و اینگرسول رند برای انتقال مالکیت باب کت
عقد قرارداد میان دوسان و اینگرسول رند و انتقال مالکیت واحد تولیدی باب کت
Call Now Buttonتماس با شرکت