در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند) و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا XHP900 W CAT

مشخصات کلی:

این کمپرسورهای دوسان (اینگرسول رند در بسته بندی جدید!) همانطور که از نام آنها مشخص است: دیزل متحرک، ۹۰۰ فوت مکعب بر دقیقه (cfm)، آب‌خنک بوده و از موتور کاترپیلار بهره می برند؛ ۹۰۰ فوت مکعب بر دقیقه معادل ۲۵/۵ مترمکعب بر دقیقه می باشد. رنج فشار عملیاتی این کمپرسورها ۱۰/۳ تا ۲۵/۹ بار می باشد و فشار اسمی عملیاتی آنها ۲۴/۱ بار.

موتور نصب شده بر روی این دستگاه و مدل های XHP900S CAT و XHP1070W CAT مشابه و همگی کاترپیلار ۳۴۰۶ می باشند. استاندارد آلایندگی این موتور تایر ۱ بوده و در دور ۱۸۰۰ بر دقیقه ۴۰۰ اسب بخار مکانیکی معادل ۲۹۸ کیلووات توان خروجی ارائه می دهد.

در داخل بدنه‌ی این کمپرسورها همان تکنولوژی اینگرسول‌رند با همان چینش، کاملا با همان سیستم هوای فشرده، قرار گرفته است و حتی رنگ آن نیز تغییری نکرده است.

آپشن های متعدد این کمپرسورها در بروشور آنها که تا ساعتی دیگر بر روی سایت،‌ در صفحه مربوط به کمپرسورهای اینگرسول رند/دوسان، قرار می گیرد قابل مشاهده می باشد.

این کمپرسور برای عملیات‌ راه سازی، نیلینگ و حفاری مناسب می باشد.

* شرکت دوسان کره جنوبی در سال ۲۰۰۷ سه واحد از زیرمجموعه‌های شرکت اینگرسول رند، من جمله بخش های تولید تجهیزات راهسازی مانند با‌ب‌کت، را از این شرکت خرید و اکنون کمپرسورهای این شرکت تحت نام دوسان تولید می شوند، شرکت دوسان کره جنوبی در سال های پس از آن خدمات‌دهی به کمپرسورهای اینگرسول رند را ادامه داده و در بسیاری از موارد کمپرسورها را با نام های اینگرسول رند معرفی می کنند.

Call Now Buttonتماس با شرکت