در تصویر اطلاعات فنی سه کمپرسور XAHS347-XAHS426-XAHS536 رو مشاهده می کنیم، این سه کمپرسور هر سه ۱۲ بار فشار عملیاتی دارند.
اطلاعات فنی XAHS347 ،XAHS426 و XAHS536

کمپرسورهای XAHS همگی کمپرسورهایی اسکرو، روغن پاششی،‌ تک مرحله‌ای، ۱۲ بار و دارای لایه عایق صدا هستند. تمایز آنها زمانی آشکار می شود که به اعداد مقابل XAHS توجه کنیم: ۳۴۷، ۴۲۶ و ۵۳۶ لیتر بر ثانیه که با تبدیل واحد به مترمکعب بر دقیقه خواهیم داشت: ۲۰/۶، ۲۵/۱ و ۳۱/۳

متناسب با ظرفیت هوادهی هوای فشرده‌ی این کمپرسورها، ظرفیت تانک سوخت آنها نیز متفاوت است و از ۲۵۰ لیتر تا ۷۹۶ لیتر خواهد بود. هر سه این کمپرسورها کمپرسورهایی بسیار پرسروصدا هستند و در کنار آنها ۱۰۰ دسی‌بل صدا احساس خواهد شد که در بلندمدت برای قوای شنوایی انسان شدیداً آسیب آفرین خواهد بود.

هر سه مدل این کمپرسورها از آپشن‌های مشابهی نیز برخوردارند: ارتباطات خارجی برای سوخت، جرقه‌گیر، افترکولر و تماماً عاری از نشت. در میان این سه کمپرسور بالطبع سبک‌ترین آنها XAHS347 خواهد بود با ۳/۵ تُن وزن برای حمل که در مدل قدرتمند XAHS536 تا دو برابر این مقدار نیز خواهد رفت.

اطلس کوپکو معمولا ابعاد استانداردی برای کمپرسورهای خود در نظر میگیرد، در نتیجه دو کمپرسور XAHS536 و XAHS426 هم‌اندازه هستند. کمپرسور XAHS347 به دلیل میله یدک‌کش متفاوت خود اندکی نیاز به فضای بیشتری برای نگهداری خواهد داشت.

Call Now Buttonتماس با شرکت