یکی دیگر از زیرگروه‌های خانواده کمپرسورهای Z اطلس کوپکو، کمپرسورهای ZT هستند. این کمپرسورها نیز مشابه با کمپرسورهای ZR هوای خشک هستند. تمایز در آن است که ZT هواخنک و ZR آب خنک است.

در اینجا ZT 22

مشخصات کلی:

کمپرسورهای سری Z اطلس کوپکو، کمپرسورهای بدون روغن یا اویل فری این مجموعه هستند. این کمپرسورها در دو نوع هواخنک و آب‌خنک ساخته می شوند که پسوند مدل‌های هواخنک T و مدل‌های آب‌خنک R میباشد.

با توجه به الگوی جدیدتر نامگذاری کمپرسورهای برقی اطلس کوپکو، ZT 22 کمپرسوری روتاری اسکرو، برقی،‌ Oil-free و هواخنک می باشد که از موتوری ۲۲ کیلوواتی بهره می برد و با بهره‌گیری از این موتور در دبی ۳/۶ مترمکعب بر دقیقه، هوای با فشار ۷/۵ بار، ۳/۲ مترمکعب بر دقیقه، ۸/۶ بار و در دبی ۲/۷ مترمکعب بر دقیقه، هوایی با فشار عملیاتی ۱۰ بار به بیرون میدمد.

کمپرسورهای اسکرو برقی بدون روغن اطلس کوپکو از طراحی بسیار پیچیده‌ای برای جلوگیری از افزایش حرارت روتورها بهره می برند که کاهش کلیرانس میان روتورها به مقادیری بسیار بسیار ناچیز من‌جمله‌ی این طراحی است. روکش این روتورها نیز فولاد تقویت‌شده با الیاف کربن است. در نتیجه‌ی این توضیحات، اگر به کمپرسوری بدون روغن (اویل فری) نیاز دارید می بایست مدنظر قرار دهید که تعمیرات واحد هواساز آن فرآیندی بسیار دشوار و تخصصی است، در حدی که در داخل ایران این تعمیرات انجام نمیشود و به موجب هزینه‌ی بالای تعمیرات آن چند گزینه پیش روی مصرف‌کنندگان هوای عاری از روغن، برخی واحدهای نساجی، رنگ‌پاشی خودروسازی‌ها، داروسازی و امثالهم، قرار دارد:
– تهیه کمپرسورهای کارکرده
– تهیه‌ی کمپرسورهای استندبای برای جلوگیری از خواب خط تولید
– ارسال واحد هواساز به خارج از کشور برای تعمیر
ـ پیشگیری از خرابی و رعایت تمامی نکات کلیدی در نگهداری از این کمپرسورها

تصویر تزئینی از این کمپرسور پزشکی
کمپرسور ZT 22 MED- مناسب برای مصارف پزشکی و دارویی

* بروشور معرفی و نگهداری این کمپرسور بر روی صفحه‌ی کتب راهنمای اطلس کوپکو قرار گرفته است.

Call Now Buttonتماس با شرکت