در مجموعه پست های پیش رو، مورد به مورد به بررسی کمپرسورهای اطلس کوپکو و برندهای معتبر دیگر میپردازیم؛ نقد، بیان مزایا یا معایب (در صورت وجود مورد برجسته)، بیان ویژگی های کلی و کاربردهای آنها در صنایع از جمله نکاتی خواهد بود که در این مباحث خواهد آمد.

در اینجا ZT 75

تصویر یک کارگوی حاوی کمپرسور اسکرو برقی اویل فیری اطلس کوپکو، مدل Z
کمپرسور اسکرو برقی اویل فیری اطلس کوپکو، از سری Z

این کمپرسور نیز از خانواده کمپرسورهای ZR/ZR Oil Free Compressors می باشد. در این خانواده کمپرسورهای ZR دارای سیستم خنک کننده‌ی آب و کمپرسورهای ZR دارای سیستم خنک کننده‌ی روغن-هوا می باشند. (رجوع شود به هواخنک یا آب‌خنک)

این کمپرسورها در ۳ فشار عملیاتی ۷/۵، ۸/۶ و ۱۰ بار با ظرفیت های هوادهی به ترتیب ۱۱/۶، ۱۱ و۱۰/۴ مترمکعب بر دقیقه ساخته می شوند. همچنین این کمپرسورها در نسخه‌ی ۸/۶ بار به صورت HAT نیز تولید می شوند؛ High Ambient Temprature یا همان به اختصار HAT کمپرسورهایی هستند که امکان فعالیت در درجه حرارت های بالاتر (هوای ورودی گرمتر) تا ۵۰ درجه را دارا می باشند. توان موتور الکتریکی این دستگاه همانطور که از نام آن برمیآید ۷۵ کیلووات معادل ۱۰۰ اسب بخار می باشد. در مدل های فول فیچر نقطه شبنم فشار منفی ۳۰ برای فشارهای ۷/۵ و ۸/۶ و منفی ۳۱ برای فشار ۱۰ بار می باشد. صدای تولیدی این دستگاه‌ها همگی ۷۲ دسی‌بل است. موتور فن‌ نصب شده بر روی این کمپرسورها برای مدل‌های بدون خشک‌کن ۳/۶ کیلووات و برای مدل های فول فیچر ۴/۷ کیلووات توان دارد.

اطلاعات کامل این مدل در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

در جدول ویژگی‌های فنی کمپرسور ZT 75 آمده است که در مدل‌های ۷/۲۵، ۸/۶، ۹ و ۱۰/۴ بار و در رنج هوادهی ۱۱ تا ۱۴ مترمکعب بر دقیقه تولید می شوند.
تکنیکال شیت کمپرسورهای ZT اطلس کوپکو،‌ از مجهز به موتور ۵۵ کیلووات تا ۹۰ وات فول فیچر به علاوه مدل‌های HAT مناسب هوای گرم

* کتاب راهنمای این کمپرسور نیز پیشتر بر روی صفحه‌ی مربوط به دستگاه‌های اطلس کوپکو قرار گرفته است.

Call Now Buttonتماس با شرکت