در مدل‌های قدیمی‌تر کمپرسورهای GA اطلس کوپکو که انقلابی در صنعت هوای فشرده،‌ بالاخص کمپرسورهای اسکرو برقی، محسوب می شوند عددی که پس از عبارت GA یا GR می آمد نشاندهنده‌ی دبی هوای فشرده خروجی به متر مکعب و فشار به بار بود، اکنون این عدد نمایانگر توان موتور الکتریکی نصب شده به کیلووات می باشد، در ادامه به بررسی یکی از این مدل‌ها خواهیم پرداخت:

در اینجا GA 90

مشخصات کلی:

کمپرسور GA 90 از کمپرسورهای هوای اسکرو برقی اطلس کوپکوست که با ظهور در دهه‌ی ۹۰ میلادی تحولی در بازار کمپرسور هوا و نیز اعتبار برند اطلس کوپکو ایجاد کردند. این کمپرسور همانطور که از نامش بر می‌آید از موتوری ۹۰ کیلوواتی بهره می برد.

این کمپرسور در ۴ فشار عملیاتی ۷/۵، ۸/۵، ۱۰ و ۱۳ بار ساخته می شود که به ترتیب از حجم هوادهی ۱۶/۹، ۱۶/۵، ۱۵ و ۱۳ مترمکعب بر دقیقه برخوردارند.

این کمپرسور در ۴ فشار عملیاتی ۷/۵، ۸/۵، ۱۰ و ۱۳ بار ساخته می شود که به ترتیب از حجم هوادهی ۱۶/۹، ۱۶/۵، ۱۵ و ۱۳ مترمکعب بر دقیقه برخوردارند. موتور نصب شده بر آن نیز ۹۰ کیلووات یا ۱۲۵ اسب بخار توان خروجی دارد.

صدای تولیدی این کمپرسور ۷۳ دسی‌بل می باشد و در دو حالت استاندارد و فول فیچر وزن آن در جدول فوق قابل مشاهده است.

نسخه‌های سرعت متغیر در فشارهای عملیاتی متفاوتی ارائه می شوند و ظرفیت هوادهی آنها بسته به میزان نیاز کاربر در یک بازه‌ای حداقلی تا حداکثری متغیر است. 
حجم هوادهی ماکسیمم به اشتباه به مترمکعب بر دقیقه ذکر شده،‌ در حالیکه مینیمم به مترمکعب بر ساعت است.

مشخصات فنی نسخه‌ی سرعت متغیر یا VSD این کمپرسورها در جدول بالا، در کنار مدل‌های سرعت متغیر GA 37، GA 45، GA55 و GA75 قابل ملاحظه می باشد. نسخه‌های سرعت متغیر در فشارهای عملیاتی متفاوتی ارائه می شوند و ظرفیت هوادهی آنها بسته به میزان نیاز کاربر در یک بازه‌ای حداقلی تا حداکثری متغیر است.

 

* کاتالوگ این کمپرسورها پیشتر بر روی صفحه‌ی کاتالوگ‌های کمپرسورهای هوای اطلس کوپکو قرار گرفته است.

Call Now Buttonتماس با شرکت